Dacia Jogger 1.0 Tce 110 HP (benzinli) vs Fiat Egea Cross Wagon 1.0 Firefly 100 HP (benzinli) Lounge

Kafamagöre

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Buna benzer bir konu vardı fakat Egea'nın dizel versiyonu karşılaştırılmıştı, bu iki modelin karşılaştırılmasın daha doğru olduğunu düşündüm. Neyse konumuza dönelim. Bu iki otomobilde, Dacia tarafında daha büyük bir araç olması ve araziye uygun olması ayrıca süspansiyondan dolayı daha konforlu olması;
Egea tarafında ise kokpit kısmındaki teknolojik üstünlük (Baz modelde bile Android Auto - Apple Carplay desteği, anahtarsiz çalıştırma vb.) ve opsiyon olarak toplu bir şekilde nispeten uygun fiyata sunulması...

Şu an iki markanında resmi sitesinde fiyat güncellemesi yapıldığı için fiyat bilgisi veremeyeceğim.
Sizce hangisi daha mantıklı veya aradaki fiyat farkı kaç ₺ olursa hangisi alınır hangisi alınmaz?
Arabaları incelemek için resmi site linkleri:

Ben Egea'yı tercih ederdim. Bütçeniz yetiyorsa SW kasayı. Büyüklüğü telafi eder bu şekilde.

Tam olarak bütçeniz nedir?

SW Egea Cross ile Jogger karşılaştırması

Normal Cross ile Jogger karşılaştırması
Sıfır almayı

Sıfır almayı düşündüğüm için belirli bir bütçem yok ama 1. Milyonu geçmesini istemiyorum yeni fiyatların. Peki siz Egea'yı tercih etmişsiniz ama Egea Jogger'dan pahalı olsa yine tercih eder miydiniz? Aradaki fiyat farkı ne kadar olsa Egea'dan vazgeçerdiniz?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim.

Öncelikle merhaba.
Buna benzer bir konu vardı fakat Egea'nın dizel versiyonu karşılaştırılmıştı, bu iki modelin karşılaştırılmasın daha doğru olduğunu düşündüm. Neyse konumuza dönelim. Bu iki otomobilde, Dacia tarafında daha büyük bir araç olması ve araziye uygun olması ayrıca süspansiyondan dolayı daha konforlu olması;
Egea tarafında ise kokpit kısmındaki teknolojik üstünlük (Baz modelde bile Android Auto - Apple Carplay desteği, anahtarsiz çalıştırma vb.) ve opsiyon olarak toplu bir şekilde nispeten uygun fiyata sunulması...

Şu an iki markanında resmi sitesinde fiyat güncellemesi yapıldığı için fiyat bilgisi veremeyeceğim.
Sizce hangisi daha mantıklı veya aradaki fiyat farkı kaç ₺ olursa hangisi alınır hangisi alınmaz?
Arabaları incelemek için resmi site linkleri:
Ufak bir düzenleme:
Bugün itibari ile yeni fiyatlar açıklandı ;
Dacia Jogger Expression : 990.900
Fiat Egea Cross Wagon wagon: 891.900
Not: iki araçta opsiyonsuz fiyatlardır.

Son düzenleme:
Sıfır almayı düşündüğüm için belirli bir bütçem yok ama 1. Milyonu geçmesini istemiyorum yeni fiyatların. Peki siz Egea'yı tercih etmişsiniz ama Egea Jogger'dan pahalı olsa yine tercih eder miydiniz? Aradaki fiyat farkı ne kadar olsa Egea'dan vazgeçerdiniz?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim.

Ufak bir düzenleme:
Bugün itibari ile yeni fiyatlar açıklandı ;
Dacia Jogger Expression : 990.900
Fiat Egea Cross Wagon wagon: 891.900
Not: iki araçta opsiyonsuz fiyatlardır.
Egea çok daha ucuz ve kaliteli. Egea wagon tercih etmelisiniz bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı