DADG V4 'No Signal'

Faruk07

Centipat
Arkadaşlar bugün elime geçti. Ama maalesef ne yaptıysam no signal diyor, görüntü gelmiyor. Windows kuracaktım, driver yukleyecektim ama maalesef bu sorun yüzünden hiçbirini yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci çalışıyor mu bios güncel mi anakarttaki bağlantıları kontrol edin olmadı bi 10 günde de geri gönderin çok sıkıntılı bu ara İtopya.

Arkadaşlar bugün elime geçti. Ama maalesef ne yaptıysam no signal diyor, görüntü gelmiyor. Windows kuracaktım, driver yukleyecektim ama maalesef bu sorun yüzünden hiçbirini yapamadım.
hemen gönderme en az 1 ay bekletirler ne yaptın da olmadı onları söyle önce belki aklına gelmeyen bir şey vardır yapmadığın. bağlantıları kontrol et. fotoğraf at biz de bakalım belki onlar toplarken bir şeyleri yanlış takmışlardır.

Ekran kartını demonte olarak gönderiyorlar diye biliyorum, ekran kartını taktınız mı ?

Bilgisayardan memnun musunuz ve stok halde mi aldınız? Yani başka parça seçtiniz mi ya da ekleme yaptınız mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı