DADG2 anakart ve ekran kartı sürücüleri

lawlaw

Kilopat
Daha fazla  
DADG2 sistemi satın aldım ve bugün elime ulaştı. Anakart ve ekran kartı için driver CD'leri geldi fakat garip olan sistemin kasasında CD ROM sanırım adı ondan yok. Yani kasaya CD takılamıyor. Aynı zamanda benim Win10 da CD'nin içindeydi. Nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
DADG2 sistemi satın aldım ve bugün elime ulaştı. Anakart ve ekran kartı için driver CD'leri geldi fakat garip olan sistemin kasasında CD ROM sanırım adı ondan yok. Yani kasaya CD takılamıyor. Aynı zamanda benim Win10 da CD'nin içindeydi. Nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar?
Sürücüleri internetten indirebilirsiniz.

Bence ilerde de kolaylık sağlaması için, en az 16 GB USB 3.0 bir USB almanızı öneririm. Rufus isimli program ile USB'nizi format CD'si gibi kullanabilirsiniz. Technopat'ta Rufus ile nasıl yapıldığı hakkında konu var.
Sürücüleri de güncel olması için anakart modelini Google'ye yazıp, Windows sürümünüze uygun olanı seçip indirebilirsiniz.

Hayırlı olsun sisteminiz.

- Öncelikle bir işletim sistemine sahip olmalısınız. Bunun için Technopat rehberine göz atabilirsiniz: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
İndirme linkleri ve nasıl USB ile hazırlayıp kuracağınız gösteriliyor.

- İşletim sisteminizi kurduktan sonra internetten ekran kartınızın driverini güncel olarak indirin. Aynı şekilde ana kartınızında sürücülerini indirebilirsiniz.

Artık CD/DVD pek kullanılmıyor, kasanızda da olmaması bir avantaj kablolar vs. yer kaplamıyor. En az 8 GB'lik USB bellek ile halledebilirsiniz.

Ceza aldığım için size geri dönemedim. Hepinize teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Bende Kingston marka demir 16 GB bir USB bellek var. Ama 3.0 mı onu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? USB bellek 2.0 ise bir problem olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı