Dağ bisikleti lastik seçimi

Ölçüler aynı olacaksa sadece arkayı değiştirebilirsiniz. Ben iç lastiği de jelli almıştım. 3 yıl boyunca bir kere bile patlamamıştı. Dikenleri söküp atıyordum. Biraz jel çıkıp donuyordu sadece.
Ölçüleri aynı alacağım. Rapid rob dış lastikte patlama koruması varmış. Koruması nasıldır? Jelli iç lastik bakıyordum sonra vazgeçmiştim. Normal iç lastik gibi mi? Jant setim mavic 117 şuan 2.10 lastik kullanıyorum. Galiba ince ve düz sibop uyumlu. Uyumlu olur mu?

Hocam Rapid Rob lastikler benim bildiğim kadarıyla üretimden kalktı. 29*2.10 ölçüsü olanlar. Bulabilirseniz Schwalbe Marathon Plus'un lastiğini alın. Rapid Rob lastiklerin kendi içinde zırhı yoktur. Ona güvenip almayınız. Ket döşemek zorunda kalırsınız. Çünkü benim bisikletimin lastiği de Schwalbe Rapid Rob.
Hocam Rapid Rob lastikler benim bildiğim kadarıyla üretimden kalktı. 29*2.10 ölçüsü olanlar. Bulabilirseniz Schwalbe Marathon Plus'un lastiğini alın. Rapid Rob lastiklerin kendi içinde zırhı yoktur. Ona güvenip almayınız. Ket döşemek zorunda kalırsınız. Çünkü benim bisikletimin lastiği de Schwalbe Rapid Rob.
Ancak kevlar dokusu ona bir miktar kendiliğinden zırh katıyor. Ancak ket döşemek zorunda kalacaksınız,benden söylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı