Dağıtıma çıkan kargo evde değilken nasıl alınır?

elricstein

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Palit RTX 4060 OC | ASUS Pro B550M-C | XPG Gammix D30 2x8 GB 3200 MHz | Kingston SNV2S 1 TB | Twinmos 512GB | Cooler Master CMP520 TG | Cooler Master Elite Nex 700W 80 Plus
Soru biraz karmaşık oldu farkındayım evde değilim ama yurt içi kargoda komşuma bırak gibi bir seçenek bulamadım, okuldayım ve ebeveynlerimde evde değil ne yapabilirim?

Nasıl bir eviniz var bilmiyorum fakat ben genelde kurye geldiği zaman beni aradığında kapının önüne koy diyorum. Evin girişinde merdiven var onun altına veya doğalgaz kutusunun içine koy diyorum.

Nasıl bir eviniz var bilmiyorum fakat ben genelde kurye geldiği zaman beni aradığında kapının önüne koy diyorum. Evin girişinde merdiven var onun altına veya doğal gaz kutusunun içine koy diyorum.

Normal apartman kat kat arasa komşuma biraktirabilir miyim?

Dostum seni arar mutlaka sende komşuma bırak dersin veya komşunun numarası varsa direk ona söyle yoksa annenlere falan sor illa vardır.

Dostum seni arar mutlaka sende komşuma bırak dersin veya komşunun numarası varsa direk ona söyle yoksa annenlere falan sor illa vardır.
Hocam okuldayım ve telefon teslim ediyoruz normalde ama ben vermedim telefonu, saat kac sularinda teslim edilir ona gore kontrol ediyim telefonu.

Evet komşunuza bıraktırabilirsiniz. Artık kargo takip sitelerine girince oradan işlem sağlayabilmektesiniz olmuyorsa bile Kurye'ye söyleyerek veya destek talebi açarak bunu gerçekleştirebilirsiniz :)
Yurtiçi kargoda yok sanırım.

Geri
Yukarı