Dağıtıma çıkan kargo ne zaman gelir?

Kayra342727

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yurtiçi Kargo'dan gelen kargom dağıtıma çıkmış, ancak saat 9'dan beri dağıtımda diyor ve 58 durak kaldı diyor, saat 10'da baktığımda 70 durak diyordu. Ya yavaş geliyor ya da sistem geç görüyor diye tahmin ediyorum. Ne zaman gelir?

Dosya Ekleri

• IMG_20240419_135257.jpg
    IMG_20240419_135257.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtiçi Kargo'dan gelen kargom dağıtıma çıkmış, ancak saat 9'dan beri dağıtımda diyor ve 58 durak kaldı diyor, saat 10'da baktığımda 70 durak diyordu. Ya yavaş geliyor ya da sistem geç görüyor diye tahmin ediyorum. Ne zaman gelir?

Adresdeyim yazan yere tıklar mısın belki daha hızlı gelir.

Akşama doğru gelir tahminimce bende 70 durak vardı sabah saat 9da gece 8de gelmişti iftar saatine denk geldi diye 5 durak kala.

Adresdeyim yazan yere tıklar mısın belki daha hızlı gelir.
Tıkladımda birşey değişmemişti.

Bende de böyle olmuştu hocam sabah 9 gibi 62 durak kaldı yazıyordu saat 14.30 civarı ulaşmıştı.
Akşama doğru gelir tahminimce bende 70 durak vardı sabah saat 9da gece 8de gelmişti iftar saatine denk geldi diye 5 durak kala.
Bozuk bu sistem, 10 duraktan 78 durağa çıkmıştı daha sonra gün içersinde teslim edemediler ertesi gün akşam 19.30 civarı geldi.
Tamamdır teşekkürler.

Geri
Yukarı