Dağıtıma Çıkan Kargo Gelmedi

Bugün gelmezse yarın tekrar dağıtıma çıkarabilirler, takip etmen lazım.

Bazı çakallar gelmeyip, sisteme de teslim edilemedi olarak giriyorlar sonra kargo şubesinde beklemeye başlıyor dikkat edin. Siz yine de ilk iş olarak yarın sabah çağrı merkezini arayın. Ben gelir diye beklemiştim 8 gün boyunca sisteme göre her gün dağıtıma çıkıp gelmemişti.

Saat 6 oldu, bugün 10.35'de dağıtıma çıkmış bu saatten sonra gelir mi? Bi ürün aldım 10 gün bekliyorum :)
Burdur küçük şehir diye mi bilmiyorum ama bana saat 19.30'da teslimat yapılmıştı. Aydın'da yaşarken saat 17'den sonra ürün şubeye geri dönüyordu. Kargo çalışanlarının keyfine kalmış diyebilirim.

Geçenlerde değişik bir olay MNG kargoda başıma geldi. Cumartesi akşama kadar bekledim gelmediler. Pazar günü dağıtıma çıkarmışlar sabah aradılar aradılar açmadım dedim kim pazar sabahı beni arıyor. Bir baktım kargo gelmiş geri gitmiş, ilk defa pazar günü dağıtıma denk geldi hala şaşkınım. :) Bugün eline geçmezse sabah arayıp durumu bildir. Bazı günler bazı mahallelere dağıtım olmuyor.

Geçenlerde değişik bir olay MNG kargoda başıma geldi. Cumartesi akşama kadar bekledim gelmediler. Pazar günü dağıtıma çıkarmışlar sabah aradılar aradılar açmadım dedim kim pazar sabahı beni arıyor. Bir baktım kargo gelmiş geri gitmiş, ilk defa pazar günü dağıtıma denk geldi hala şaşkınım. :) Bugün eline geçmezse sabah arayıp durumu bildir. Bazı günler bazı mahallelere dağıtım olmuyor.
Niye açmadınız ki :D

@whywouldnt? dostum hiç bir kargo firması pazar günü dağıtım yapmaz, prosedürlerinde yok yani. Bana haftada 4-5 kargo gelir yani tecrübeliyim de. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Pazar günü sabah tatlı uykudasın sabah 9 gibi telefonun çalıyor 2 kere açar mısın? Hatta küfür bile ettim bu kim diye. :D Kargonun geleceği aklımın ucundan bile geçmedi. Pazartesi 5 km yol gidip aldım kargoyu. :D

@whywouldnt? dostum hiç bir kargo firması pazar günü dağıtım yapmaz, prosedürlerinde yok yani. Bana haftada 4-5 kargo gelir yani tecrübeliyim de. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Pazar günü sabah tatlı uykudasın sabah 9 gibi telefonun çalıyor 2 kere açar mısın? Hatta küfür bile ettim bu kim diye. :D Kargonun geleceği aklımın ucundan bile geçmedi. Pazartesi 5 km yol gidip aldım kargoyu. :D
:D Hala gelmedi bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı