UPS Kargo dağıtıma çıkan ürün ne zaman gelir?

Efe Demircioğlu

Femtopat
Başlıkta da belirttiğim gibi UPS Kargo'dan ürünümü bekliyorum. Şube ile oturduğum ev arası yol 10 dk fakat sabah 10'dan beri bekliyorum. Sizce ne zaman gelir ürünüm? (daha önce hiç sipariş etmedim ürün)

1617361397410.png

Dosya Ekleri

• 1617361330309.png
    1617361330309.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi UPS Kargo'dan ürünümü bekliyorum. Şube ile oturduğum ev arası yol 10 dk fakat sabah 10'dan beri bekliyorum. Sizce ne zaman gelir ürünüm? (daha önce hiç sipariş etmedim ürün)

Eki Görüntüle 953774
Bugün yetişirse elinize 4-5 gibi gelebilir yetişmezse mesai saatine kadar, alıcı evde yoktu diye işlerler siteye yarın dağıtırlar.

Bulunduğun konuma ve şubenin hızına bağlı. Bizim evin oralara en son dağıttığı için aşağı yukarı 4 5 gibi geliyor.

Canları ne zaman istiyorsa o zaman getiriyorlar galiba artık ben başka bir şey düşünemiyorum. Evime 2 dakika mesafede 3 kargo şirketi var, üçü de hep farklı saatlerde getiriyor. Yurtiçi bir bakmışım 10'da getiriyor, başka bir Yurtiçi kargosuna bakmışım 4'te getiriyor.

Canları ne zaman istiyorsa o zaman getiriyorlar galiba artık ben başka bir şey düşünemiyorum. Evime 2 dakika mesafede 3 kargo şirketi var, üçü de hep farklı saatlerde getiriyor. Yurtiçi bir bakmışım 10'da getiriyor, başka bir Yurtiçi kargosuna bakmışım 4'te getiriyor.
Belirli bir rotaya göre araç dağıtımı oluyor. Bulunduğun mahallenin kargo yoğunluğuna bağlı olarak. Kimse zevkine göre 2 saat daha fazla direksiyon sallamak istemez. Kargocu bir tek size çalışmıyor bu dönemde her şey online sipariş verilirken.

En uzak noktadan en yakın noktaya doğru dağıtım yapıyorlar büyük ihtimalle. Şubeye yakın olduğunuz için geç gelmesi normal. Gün içinde gelecektir. Endişelenmeyin.

Geri
Yukarı