Dağıtıma çıkan kargo ne zaman gelir?

peaceforworld

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün sabah saat 9'da İstanbul'dan Çanakkale'ye tarafıma yollanmak üzere kargo verildi. Bu sabah saat 10'da kargonun dağıtıma çıktığı bilgisi geldi. Sabahtan beri kargo takibi yapıyorum ancak hala dağıtımda gözüküyor. Bugün gelir mi? En son saat kaçta dağıtımı sonlandırıyorlar hiç bilmiyorum. Okula gitmem gerek ancak her an gelebilir diye çıkamıyorum. Bu konuda bilgisi olanların yardım etmesini bekliyorum.

Normalde 18.00'e kadar gelmesi lazım fakat gün içinde yetişmezse ertesi güne sarkıyor. Yarin sabah şubeyi arayıp dağıtıcı numarasini isteyip semtinize kaçta geleceğini sorabilirsin.

18.00'da şube kapanıyor, 7'den sonra kargo gelmişti bana

Normalde şu an bitmiş olması lazım dağıtımın ama bazen ek mesai yapabiliyor kargo şirketleri. (bkz: HepsiExpress)

Kargocu her gün evime geldiği için artık ne zaman geldiğini falan biliyorum :D Gelmeden önce de arıyor her zaman olması gerektiği gibi.

30-45 dakika daha gelmezse yarına kalabilir muhtemelen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı