Elektronik DAGK PBT Keycaps 1527TL yerine 554TL

Keycaps markalarını hiç bilmem. Nasıl bir marka bu? En kaliteli marka ve modeller neler bilginiz var mı?
PBT keycapsler 30-100 dolar arasında dolaşıyor.
Sosyal medyada keşfetten denk geliyorum arada. Özellikle araştırmıyorum fakat şu an biraz baktım. Özel olanlar hep tekli veya ikili üçlü şekilde satılıyor. Onun dışındakiler konudaki gibi renkleri falan değişiyor en fazla.
Pokemonlu set görmüştüm fakat ismimi hatırlayamıyorum.

Bu arada konudaki keycapslerin double-injection değil dye sublimation ve OEM profile değil Cherry profile olduğunu belirmek lazım.

Geldi benim bu gün, yedek beyaz bi klavye almıştın onun için aldım aslında ama klavye gelmedi henüz kendi kullandığıma taktım şimdilik kalitesi iyi bence bu fiyata ama indirimsiz alınmaz. 😃

Dosya Ekleri

• 20230721_120747.jpg
    20230721_120747.jpg
    159,3 KB · Görüntüleme: 80
Geldi benim bu gün, yedek beyaz bi klavye almıştın onun için aldım aslında ama klavye gelmedi henüz kendi kullandığıma taktım şimdilik kalitesi iyi bence bu fiyata ama indirimsiz alınmaz. 😃
Hocam ben 10 gündür falan almaya çalışıyorum ama sürekli refund ediliyor. Bir türlü çözemedim. Tam olarak nasıl almıştın?

Bir de beyaz klavye gelince tekrar fotoğraf atıp etiketleyebilir misin beni :)

@Sellier normal aldım hocam turkey direkt post seçip ekstra bir şey yapmadım, destekden sorabilirsin niye iptal olduğunu

@Sellier normal aldım hocam turkey direkt post seçip ekstra bir şey yapmadım, destekden sorabilirsin niye iptal olduğunu
Anladım hocam, geçiştirip duruyorlar, nedenini söylemiyorlar. Teknik ekimize söyledik de bilmem ne, 2 haftadır dönüş yok yani.

Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Sipariş numaranız neydi acaba, müşteri hizmetleriyle çözmeye çalışıyorum da olayı, özelden mesaj atabilme şansınız var mı?

Son düzenleme:
Anladım hocam, geçiştirip duruyorlar, nedenini söylemiyorlar. Teknik ekimize söyledik de bilmem ne, 2 haftadır dönüş yok yani.

Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Sipariş numaranız neydi acaba, müşteri hizmetleriyle çözmeye çalışıyorum da olayı, özelden mesaj atabilme şansınız var mı?
Hocam kod süresi dolmuş şu an ben yine alacaktımda beyazınıda olmuyo daha

Yeni konular

Geri
Yukarı