Daha düzgün Türkçe yazmayı Bana Technopat kazandırdı

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Yalnız @er36po yazısı evrim geçirmiş. Eskiden nasıl yazıyormuş? :)

Merhaba.
Sevgili @Burak Koçoğlu, ''Capsler Konusunda'' Caps dışında mesaj yazmanın yasak olduğunu bildiğimden sana burada cevap vermek istedim.:)
Evet, birkaç ay öncesine kadar berbat Türkçe yazım vardı... Türkçe yazımı tam anlamıyla düzeltmemiş olsam da ''evrim geçirdi'' niteliğini açık bir şekilde doğrulamakta.:mutlu: Umarım daha düzgün ve daha anlaşılır bir Türkçe ile karşınızda ve yanınızda olurum.:)

Son düzenleme:
Evet yasak olduğu biliyorum, bende yeni konu açacaktım fakat geri açmadım.
Yalnız hala tam oturmamış herhalde, caps yerine çaps yazmışsınız düzeltinde ceza almayın. :) Senin hep Sosyal'de birine yardımcı olduğu görüyorum, yazın anlaşılır fakat bazen ''s'' yerine ''ş'' yazıyorsun. Olur böyle hatalar sonuçta robot değiliz ama ilk yazın bayağı kötü be. :)
Not: Şimdi pişmanlık duydum keşke açsaydım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kafa hayli dalgın oluyor, (ortalama 30-35 adamla uğraşıyorum) o nedenle yazım yanlışları vermem mümkün olabiliyor. Ancak siz öğrencilere göre kendimi süpermen sanıyorum.:D

Bende kafa hayli dalgın oluyor, (ortalama 30-35 adamla uğraşıyorum) o nedenle yazım yanlışları vermem mümkün olabiliyor. Ancak siz öğrencilere göre kendimi süpermen sanıyorum.:D
Genellikle öyledir, büyükler kendilerini küçüklerinden daha büyük görürler. Bende de var, özellikle kardeşim ve ben. :) Bu arada sakıncası yoksa hangi işte çalışıyorsunuz ve 2 tane Titan almak için kaç yıl çalıştınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı