Daha önce hiç evden kaçtınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Organ mafyası yakalamaz başka bir şey yakalar. Sokaklarda yaşarsan başın beladan kurtulmaz. :) Yani yine son durak ev olur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir kaç kez kaçmıştım. Genelde gündüz İstanbul'u gezdim. En sevdiğim yer Yavuz Sultan Selim Cami avlusu. Orada çok sık giderim. Yakınlardaki, uzaklardaki parklarda takıldığım. Bazen de ailemin tanımadığı arkadaşlarımla görüştüğüm oldu. Genelde gece yarısından sonra gelip çatı katında kendime hazırladığım mekanda uyuyordum. En önemli şey hiçbir iz bırakmamak. Ben hiç organ mafyası falan görmedim. Toplasam 1 hafta dediğim gibi gündüz gezip gece evde yatmışımdır. 1 gece de arkadaşımda kaldım. Organ mafyası bana biraz hikaye gibi geliyor. Yok demiyorum ama karşılaşmak nadir bence. Ama şu tinerci dedikleri. Saçma işlerle meşgul olan (Uyuşturucu, alkol, sigara vb.) kişilerden çok gördüm.

Hocam bizde delikanlı adamız, tokata tokat. :D İşin komik tarafı bu tabi ki evden kaçmak sadece sinirli anlarımda düşündüğüm bir şey. Bizimde çatı katı var orada mı kalsam acaba. :D

30 40 liram olacaktı ama onunla da ne yapılır nereye gidilir bilmiyorum. :D :D Evden kaçmaktan vazgeçtim arkadaşlar, soğuttunuz beni sokaklardan. Evim gibisi olmadığını anladım bir an. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı