Daha önce hiç virüs yediniz mi?

Yaklaşık 1 yıl önce ablamın eski dizüstü bilgisayarında bir yavaşlama hissediyordum. Ardından harici diskimi bağladığımda değişik klasörler oluşmaya başlamıştı. Ben de virüsten şüphelenip diskimi hemen çıkardım. Antivirüs olarak McAfee vardı ve program çalışmıyordu bile. Ardından hemen Kaspersky Internet Security kurdum ve tam tarama yaptım, 1000'den fazla solucan virüsü çıkmıştı.

Eskiden o bilgisayarı ben kullanıyordum ve bayağı bir korsan oyun faaliyetlerine girmiştim, bu yüzden ablama durumu söyleyince bayağı bir kızmıştı. 😅 Ama virüs korsan oyun kaynaklı değil, NFSC için yüklediğim Türkçe yamadan kaynaklıymış. :D
Bu yüzden kendini zor çalıştıran Mcafee programını önermiyorum.

Bu yüzden kendini zor çalıştıran McAfee programını önermiyorum.
McAfee pişmanlıktır zaten. Yazılımı kaldırmak bile ayı bir işkence. Bir yazılımı kaldırmak için ayrı bir yazılım mı yapılır yahu?

Benim de şu anda kullanmış olduğum sistemi ilk aldığımda McAfee ile geliyordu. Her kurduğum oyunun ya .exe dosyasını ya da önemli bir dosyasını virüslü olarak algılayıp siliyordu. O kadar saçma bir yazılım ki... Yaklaşık 4 yıldır Kaspersky kullanıyorum, şimdi böyle bir dert yok.

Türkçe yamacılar her yamaya bir tane yapıştırıyor.
Türkçe yamacılar da ayrı bir dert zaten. Bu yüzden bazı oyunlar haricinde bütün oyunları İngilizce oynamaya çalışıyorum.

2 Defa virüs yedim. Biri çıplak kadın virüsüydü diğeri ise ekrandaki tüm yazılar kaybolmuştu tüm yazı fontları silinmişti herhalde. Bu 2 virüste emanet 2 günlük bilgisayara bulaştı.

McAfee pişmanlıktır zaten. Yazılımı kaldırmak bile ayı bir işkence. Bir yazılımı kaldırmak için ayrı bir yazılım mı yapılır yahu?

Benim de şu anda kullanmış olduğum sistemi ilk aldığımda McAfee ile geliyordu. Her kurduğum oyunun ya .exe dosyasını ya da önemli bir dosyasını virüslü olarak algılayıp siliyordu. O kadar saçma bir yazılım ki... Yaklaşık 4 yıldır Kaspersky kullanıyorum, şimdi böyle bir dert yok.

Türkçe yamacılar da ayrı bir dert zaten. Bu yüzden bazı oyunlar haricinde bütün oyunları İngilizce oynamaya çalışıyorum.

Acrobat Reader DC yüklicektim McAfee indi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı