Daha önce hiç virüs yediniz mi?

Yediğimi hatırlamıyorum. Yemiş olsam bile fark etmedim. Abim sağ olsun ben küçükken virüslere karşı korumuş benim yerime 😁 Yaş 10'a gelince bende zaten adam akıllı anti-virüs kurup kullanmayı becerdim az çok.

Dosya çoğaltan bir virüs vardı.
Hani klasöre girsem içindeki dosyaları çoğaltıyordu.

Ne çekmiştim o virüsten.

Hile programı yüklemeye çalışırken eskiden sag üst köşede dream car dream Home falan yazıyordu ilk boşta sadece diyordu sonra agladım abime gittim abim bayya ilgilendi p*rn falan açıyormuş virüs sonra sormat attık :D.Sonrakide HOI4 yüklemeye çalıştıım pcye bişeyler oldu açılmamaya başaladı sadece güvenli modda girebiliyorduk sanırsam virüs soktumuştum sonrakide çok küççüken Full reklamlara tıklayıp trojan sokmuşum (not: Dream car dream Home yazan virüsü bulup bana atabilir MSI'iniz neymiş o virüs)

En sağlam yediğim virüs bilgisayar işi yaparken dükkana bilgisayarcı bayimizin çırağı geldi müşterinin cihazında virüs olduğunu ağa bağlayınca ortaya çıktığını söyledi bizimkiler dururmu cihazı ağa bağladılar, ağdaki 8-10 makine birden tektek kapandı format vs yemiyor en son yazılımcımız gece mesaisinde olayı çözdü. Modemin yazılımının içine kadar girmiş virüs.

Geri
Yukarı