Daha önce ürün alırken kazıklandınız mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Laptop almam gerekiyordu. 2. elden Samsung NP470R5E laptop buldum, konuştuk falan. 1000 TL'ye anlaştık. O kadar iyi niyetliyim ki çanta ve adaptör almamak için yanımda orijinal ASUS adaptörü ve çanta götürmüştüm, laptopu aldım. Touchpadi sağa sola kaydırdım ve tamam deyip aldım. Böyle bir şey oldu aniden. ASUS adaptörü adama verdim, eve geldim. HDD bozuk çıktı, ekran kartı arızalı çıktı, 300 MHz üstüne çıkmıyordu, fan inanılmaz gevşemiş, sürekli gürültülü çalışıyordu, en son da zaten ekran kablosunu ters taktım, 2 kere kısa devreden bozulmuştu. Buradan da mükemmel tasarımcıya selamlarımı yolluyorum kabloyu çift taraflı takılacak şekilde yaptıkları için. Sizin de var mı böyle utanç duyduğunuz kazıklanma anıları?

Hocam yazlıkta bisikletin lastiği patlamıştı. Gittim yaptırmaya ücret 10 TL imiş adam benden 60 TL istedi. Bende verdim çok malmışım :D

Evet, küçükken Hot Wheels arabaları seviyordum ve markette görmüştüm meğersem çakmaymış o zaman 10 TL biriktirmek benim için şuan 100 TL ile eşitti o yüzden çok uğraşmıştım almaya.

İlk bilgisayarımı aldığım zaman bilgim 0 tabii. 4. sınıftayım klasik mahalle bilgisayarcısından sistem alacağım. Aldım sistemi yaklaşık 2 yıl kullandım ve sonra sistemin ne kadar kötü olduğunu anladım aldığım fiyata göre. Sonra HDD arzalandı. Gidip aynı adama verip 350TL'ye sıfır diye kakaladığı 55.000 saat çalışan HDD almıştım bilgim olmasına rağmen. Ve bunu yaklaşık 7 ay sonra öğrendim.

İlk bilgisayarımı aldığım zaman bilgim 0 tabii. 4. sınıftayım klasik mahalle bilgisayarcısından sistem alacağım. Aldım sistemi yaklaşık 2 yıl kullandım ve sonra sistemin ne kadar kötü olduğunu anladım aldığım fiyata göre. Sonra HDD arzalandı. Gidip aynı adama verip 350TL'ye sıfır diye kakaladığı 55.000 saat çalışan HDD almıştım bilgim olmasına rağmen. Ve bunu yaklaşık 7 ay sonra öğrendim.
şu an kaçıncı sınıf?

Geri
Yukarı