Daha önce dolandırıldınız mı?

Evet ama Parayı geri almıştım. Bir siteden GTA 5 aldım e-posta ve şifreyi değiştirdim her şey tamam ama 2 gun sonra hesap gitmişti satıcıya yazdım vs. İlgilenmedi destek ekibine yazıp para iadesi gerçekleştirmiştim.

Whatsaap neden kullanmıyorsunuz?
Whatsappı veri topladığından ötürü değil genel olarak işi düşen olursa yazıyor yoksa yazan kimse yok. Birde S7 kullandığımdan sistem uygulaması olarak geliyor, depolamadan da yer kaplıyor. Kullandığım dönemlerde şu an üniversitede olmama rağmen hocalar zorluyor ama ben kullanmamayı düşünüyorum.

E- Sigara için coil aldığım zaman, ilk internetten alışımdı 300liralık sipariş verdim. Aradılar, bilgilendirdiler, hatta bazen halimi hatrımı sordular arayıp ulan dedim ne iyi satıcı. Sipariş geldi kutuyu açtım coil yerine, paramparça edilmiş snoopy marka dandik bir gamepadin parçalarını göndermişlerdi. O zaman anladım güvenli yerden almayı. Hayatımda ilk ve tektir.

Whatsappı veri topladığından ötürü değil genel olarak işi düşen olursa yazıyor yoksa yazan kimse yok. Birde S7 kullandığımdan sistem uygulaması olarak geliyor, depolamadan da yer kaplıyor. Kullandığım dönemlerde şu an üniversitede olmama rağmen hocalar zorluyor ama ben kullanmamayı düşünüyorum.
Hımm siz bilirsiniz. Ama kullanmak mantıklı olur. Ya da telegram. Çünkü artık ihtiyaç gibi bir şey oldu. :D

Facebook üzerinden Steam hesabımı satmak amacıyla açmıştım(çok eskiden Facebook'um vardı ancak lisenin başında kapatmıştım olay 2 yılı oluyor. Sahte T.C ile kandırıp hesabımı patlatıp çalmıştı. Siz siz olun Instagram ve Facebook gruplarından bir şey alıp satanlara pek inanmayın)(şu an ne Facebook ne de Instagram kullanıyorum)

Benim de hediye gelen oyun hesabımı çalmıştı birisi Allah kitap diyerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı