Daha önceden akıcı şekilde oynadığım oyunlar donuyor

flyeagle

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da söylediğim gibi daha önceden akıcı bir şekilde oynadığım oyunlar donuyor. Her şeyi güncelledim. Sıcaklık değerleri normal. Sistemim i7 6700HQ, GTX 950M, RAM 8GB, CPU 3.40 Ghz. Ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Başlıkta da söylediğim gibi daha önceden akıcı bir şekilde oynadığım oyunlar donuyor. Her şeyi güncelledim. Sıcaklık değerleri normal. Sistemim i7 6700HQ, GTX 950M, RAM 8GB, CPU 3.40 Ghz. Ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı ekran kartı bende de var aynı sorunu yaşıyoruz. Sistemlerimiz hemen hemen aynı. Umarım bir çözüm bulabiliriz. Konuyu takibdeyim.

Aynı ekran kartı bende de var aynı sorunu yaşıyoruz. Sistemlerimiz hemen hemen aynı. Umarım bir çözüm bulabiliriz. Konuyu takibdeyim.
Bende 3 gün oynamadım bu hale geldi. Daha geçen garantiye göndermiştim 1ay oldu tekrar göndermek istemiyorum inşallah yardımcı olurlar .

Masaüstü bir sistem olsa tozunu alın derdim fakat zannımca masaüstü değil. Yazılımlar da tamamsa bir sorun olmalı teknik servisten yardım alın yani en azından bir arayın yetkili ile görüşün belki sayfada o markanın bir çalışanı vardır markanızı da yazarsanız seviniriz. Ha bu arada dahili depolamanız dolmuşsa eğer yani kalan alan 20GB'dan azsa bu olay gerçekleşebilir.

Masaüstü bir sistem olsa tozunu alın derdim fakat zannımca masaüstü değil. Yazılımlar da tamamsa bir sorun olmalı teknik servisten yardım alın yani en azından bir arayın yetkili ile görüşün belki sayfada o markanın bir çalışanı vardır markanızı da yazarsanız seviniriz. Ha bu arada dahili depolamanız dolmuşsa eğer yani kalan alan 20GB'dan azsa bu olay gerçekleşebilir.
Yok öyle bir sorun yok 60 gb boş hafıza var c diskinde
Herhangi bir korsan oyun , program vb. var mı ?
Hepsi orjinal

Tüm oyunlarda bu sorunu yaşıyorum sanki ekran kartı çalışmıyor.
Bende tüm oyunlarda sıkıntı yok ama hissediyorum mesela PUBG'de daha az FPS alıyorum eskiden hiç kasmıyordu. Ayrıca Rust oynarken belli bir süre sonra hafiften kasıyor. Ama dedigim gibi düşüş var gibi hissediyorum psikolojik olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı