Daha önceki Instagram kullanıcı adını alamamak

hukukçubey

Hectopat
Yaklaşık 7 sene önce kapattığım instagram kullanıcı adıma sahip bir hesap yok şu anda. Ancak instagram bu kullanıcı adına sahip bir hesabın var olduğunu belirterek almama izin vermiyor. Bunun bir çözümü var mı? Instagram'a bu konuda bir yazı yazmak için bir mail veya form var mı?

Kapatılan hesapların kullanıcı adı boşa düşmüyor diye biliyorum. İletişime geçsen de ilgileneceklerini de sanmıyorum. Yine de şansını dene.

Meslektaşım merhaba,

Kullanıcı adını bir başkası kullanıyorsa ve hesabı dondurduysa o kişi bu sebeple alamıyor olabilirsiniz. Hesabı dondurulmuş kişiler aramada çıkmıyor ancak o mahlası korumaya devam ediyor.

Instagram bu konuda nasıl bir dönüş yapar kestirebilmek epey güç ancak gelirse en doğru cevabın oradan geleceğini söyleyebiliriz.

Meslektaşım merhaba,

Kullanıcı adını bir başkası kullanıyorsa ve hesabı dondurduysa o kişi bu sebeple alamıyor olabilirsiniz. Hesabı dondurulmuş kişiler aramada çıkmıyor ancak o mahlası korumaya devam ediyor.

Instagram bu konuda nasıl bir dönüş yapar kestirebilmek epey güç ancak gelirse en doğru cevabın oradan geleceğini söyleyebiliriz.
Hocam destek kısmına mail attım. Bakalım dönecek mi. Sizlere geri dönüş sağlarım buradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı