Dahili ekran kartı sürücüsü güncel tutulmalı mı?

Wandervals

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI A320M A-PRO, AMD Athlon 3000G, XPC Fury 2x8 16GB 3200mhz CL16, Gigabyte GT1030 2GB.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, şu anda bilgisayarımda GT 1030 takılı. Ancak bilgisayarı başta APU olarak aldığımdan kaynaklı cihazda AMD Athlon 3000G bulunmakta. Bu işlemcide dahili grafik birimi olarak Vega 3 bulunmakta. Şu anda makine GT 1030'u kullanıyor. Bende Driver'ları güncel tutmaya çalışıyorum. Sorumsa Vega 3 driveri güncel tutmam gerekir mi yoksa makine GT 1030'u kullandığından yalnızca GT 1030'u güncel tutmam yeterli mi?

Bazen makineler masaüstü için ayrı uygulamalar için ayrı ekran kartı kullanabiliyor. Tamamen GT1030 kullanıyorsan PC üzerinde gerek yok.

Merhaba, şu anda bilgisayarımda GT 1030 takılı. Ancak bilgisayarı başta APU olarak aldığımdan kaynaklı cihazda AMD Athlon 3000G bulunmakta. Bu işlemcide dahili grafik birimi olarak Vega 3 bulunmakta. Şu anda makine GT 1030'u kullanıyor. Bende Driver'ları güncel tutmaya çalışıyorum. Sorumsa Vega 3 driveri güncel tutmam gerekir mi yoksa makine GT 1030'u kullandığından yalnızca GT 1030'u güncel tutmam yeterli mi?
Kablo hangisine bağlıysa onu güncel tutman yeterli apu ekran kartının sürücüsünü kurmasan da olur.

Sorumsa Vega 3 driveri güncel tutmam gerekir mi yoksa makine GT 1030'u kullandığından yalnızca GT 1030'u güncel tutmam yeterli mi?
Driver güncellemeleri zaten (Nvidia Experience ve AMD Adrenalin indirdiyseniz) otomatik olan birşey. Vega 3 aşırı gerekli değil ama güncellemeleri yapın gitsin derim.

*Tabii ekran kablosu sadece ekran kartına bağlıysa Vega 3'ü zaten güncelleyemezsiniz.

Nvidia Experience ve AMD Adrenalin, bilgisayarımda yüklü olmasına rağmen internetten manuel indiriyordum bundan sonra öyle yaparım. Ekran kablosu GT 1030'a takılı ama Vega 3'ü de güncelleyebildim problem çıkarmadı. Teşekkürler.

Geri
Yukarı