Dahili grafik birimi ile akıcılık sorunu

Hocam o zaman ben en iyisi GT 710 ile devam edeyim. Ama hala aklımda şu soru var neden GT 710'u takınca akıcı oluyor da Vega 8'de olmuyor ikisinin farkı ne?

Hocam hangi oyun da oluyor. Özür dilerim farketmemişim. Vega 8 in daha iyi fps vermesi lazım hocam. Fps sabitlemeyi kullanarak bi deneyin hocam. 75 hz yada 60 hz.

Hocam hangi oyun da oluyor. Özür dilerim fark etmemişim.

Valorant'da oluyor. Sadece bunda denedim diğer oyunlara bakmadım.
Hocam hangi oyun da oluyor. Özür dilerim fark etmemişim. Vega 8'in daha iyi FPS vermesi lazım hocam. FPS sabitlemeyi kullanarak bir deneyin hocam. 75 Hz ya da 60 Hz.

Yarın deneyeceğim.
Hocam hangi oyun da oluyor. Özür dilerim fark etmemişim. Vega 8'in daha iyi FPS vermesi lazım hocam. FPS sabitlemeyi kullanarak bir deneyin hocam. 75 Hz ya da 60 Hz.

FPS sabitlenince düzeliyor ama GT 710'u takıp hem yüksek FPS alıp hem de akıcı oynamak varken Vega 8 biraz saçma oluyor.

Son düzenleme:
Valorant'da oluyor. Sadece bunda denedim diğer oyunlara bakmadım.

Yarın deneyeceğim.

FPS sabitlenince düzeliyor ama GT 710'u takıp hem yüksek FPS alıp hem de akıcı oynamak varken Vega 8 biraz saçma oluyor.

Hocam o fazla FPS'i görmiyorsanız bence boş. Her türlü 60FPS olarak göreceksiniz. Vega 8 ile FPS 60'a sabitleyince akıcılık normale dönüyorsa GT710'u boş verin. Vega 8 daha güçlü.

Hocam o fazla FPS'i görmiyorsanız bence boş. Her türlü 60FPS olarak göreceksiniz. Vega 8 ile FPS 60'a sabitleyince akıcılık normale dönüyorsa GT710'u boş verin. Vega 8 daha güçlü.

Evet Vega 8 güçlü ama işte FPS'yi sabitleyince olmuyor yarı-profesyonel şekilde oynuyorum ve yüksek FPS'de lazım. GT 710'da hem FPS sabitleme olayı yok hem de akıcı. Neden GT710 FPS'yi sabitlemeyince de akıcı oluyor o u anlamıyorum sadece.
Hocam ben 3400G Vega 11 kullanıyorum yeni yeni, konu dışı olacak ama Vega 8'den memnun musunuz? Ne zamandır kullanıyorsunuz. Ayrıca ben de 60Hz monitör kullanıyorum The Long Dark'da kasma tarzı şeyler oluyor. Acaba benim sorunum da sizdeki gibi mi?

Hocam memnunum fakat bu yaşadığım olay yüzünden soğumaya başladım. Çok mantıksız bir olay çünkü bu yaşadığım :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı