Dahili güç kaynağı mı harici güç kaynağı mı?

Teğmen34

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 hafta sonra thermaltech T35 kasasını alacağım ve şunu fark ettim kasanın kendi dahili güç kaynagı mevcutmuş. Sizce harici güç kaynagı mı daha çok performans sağlar yoksa kasanın dahili güç kaynagı mı?

Evet arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 hafta sonra thermaltech T35 kasasını alacağım ve şunu fark ettim kasanın kendi dahili güç kaynagı mevcutmuş. Sizce harici güç kaynagı mı daha çok performans sağlar yoksa kasanın dahili güç kaynagı mı?
Kasanın içindeki güç kaynağının yorumlarına bakın. Çok belirgin şikayetleri ve sıkınıtıları yoksa sorun olmaz gibime geliyor. Güç kaynağı önemli bir parça. Kaliteli olması önemli. Kasanın içindeki güç kaynağı da ortalama ve üzeriyse, her türlü götürür sizi.

Alacağın PSU'ya göre değişir, ama T35 ile dahili gelen çok da kaliteli değil. Değiştirebilirsin onunla biraz idare ettikten sonra.

T35 de gerçi kaliteli sayılmaz, toplam bütçe verirsen direkt öneri yapabilirim sıfırdan.

Harici olarak belirttiğiniz sanırım kasanın dahili olmayan, sizin alacağınız güç kaynağı.
Kasanın içindeki güç kaynağının yorumlarına bakın. Çok belirgin şikayetleri ve sıkınıtıları yoksa sorun olmaz gibime geliyor. Güç kaynağı önemli bir parça. Kaliteli olması önemli. Kasanın içindeki güç kaynağı da ortalama ve üzeriyse, her türlü götürür sizi.
Belirttiği üzere kasada ne güç kaynağı bulunuyor? Onu bilmeniz lazım ki ürünün sitesinde sadece boyutunu belirtmiş maalesef PSU hakkında bilgi yok. (Kullanan veya bilen varsa belki belirtir.) Eğer kasayı değiştirmeyeceksiniz yani dahili PSU ekstradan dursa da olur diyorsanız gelince bir bakın veya yine sosyalde sorun eğer PSU kullanılır gibiyse masrafa girmezsiniz. Değilse yenisini alırsınız bütçeniz de var.

Bütçem 1500 TL.

Böyle güzel oldu.

Geri
Yukarı