Dambıl set önerisi

KREARON

Picopat
Daha fazla  
Dambıl set alacağım demir döküm istiyorum da bu fiyatlar ne böyle? 10 kiloluk döküme 3000-4000 TL her yerde 😂 Plastik olanların da içi kum dolu tıpası çıkınca dökülüyor boru da plastik zaten pek uzun ömürlü olmaz. Demirin kilosu ne ki bu kadar absürt pahalı bir yerde 20 kiloluğu 15000 TL gördüm bir de resmi satıcı kafayı yemişler vallahi. Sizin önerebileceğiniz döküm set var mı? Max 1500 TL alt tarafı kaldırıp indircen demir yani niye bu kadar pahalı fazla seçenek de yok 😡

Edit: Maalesef mesaj limiti yedim. Cevap verenlere teşekkür ederim.Gym önerisi benim çok ileri seviye hocalarım ki bende ne zaman var ne de o tribe girecek kafa 🙂 Sadece haftada 2-3 kere stres atmak için set alacağım

Görseldekinin demir döküm aynısını 3 yıl önce 2 kutu 150 liraya almıştım A101 den. Şuan bunun muadilini tek kutu 3000 TL ye satıyorlar 😂

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
4000 liraya ortalama bir yerde 8-10 ay spor salonuna gidersin, bu fiyatlara alet almak mantıklı gelmiyor zaman sıkıntısı yoksa.

Hocam 10-15 kiloluk demir nasıl 4000 olabiliyor neden bu kadar pahalı benim gözden kaçırdığım bir özelliği mi var?

Döküm çok pahalılandı hocam, 3-4 sene önce bile kilosu 150-200 liraydı.

Salona git evde dambılla olacak iş değil bu evde o motivasyonu ortamı yaşayıp gaza gelemezsin konfor alanın olduğu için evde set var 3 yıldır salona gidiyorum.

Dambıl set alacağım demir döküm istiyorum da bu fiyatlar ne böyle? 10 kiloluk döküme 3000-4000 TL her yerde 😂 Plastik olanların da içi kum dolu tıpası çıkınca dökülüyor boru da plastik zaten pek uzun ömürlü olmaz. Demirin kilosu ne ki bu kadar absürt pahalı bir yerde 20 kiloluğu 15000 TL gördüm bir de resmi satıcı kafayı yemişler vallahi. Sizin önerebileceğiniz döküm set var mı? Max 1500 TL alt tarafı kaldırıp indircen demir yani niye bu kadar pahalı fazla seçenek de yok 😡

Edit: Maalesef mesaj limiti yedim. Cevap verenlere teşekkür ederim.Gym önerisi benim çok ileri seviye hocalarım ki bende ne zaman var ne de o tribe girecek kafa 🙂 Sadece haftada 2-3 kere stres atmak için set alacağım

Görseldekinin demir döküm aynısını 3 yıl önce 2 kutu 150 liraya almıştım A101 den. Şuan bunun muadilini tek kutu 3000 TL ye satıyorlar 😂
Yaşınız kaç ?

BİM'den 1 sene önce mavi plastik kaplı kumlu dambıllardan almıştım nazik kullanırsanız bir sorun olmuyor. Özellikle başlangıç aşamasındaysanız ilk 1-2 ay ihtiyacınızı görecektir.

3 sene önce a101den şunu 2 kutu toplam 150 liraya almıştım. 5-6 ay önce arkadaşa vermiştim demir dökümdü. 😟😟😟
Yaşınız gerçekten 23 ise salona gitmenizi öneririm. Eğer bunları kaldıracak seviyede değilseniz protein ihtiyacınızı karşılaycak şeyler tüketin. Büyük ihtimal çok zayıfsınız, kilo alın.

Geri
Yukarı