Dambıl seti almak mantıklı mı?

Kardeşim salon diyenlere kulak asma spor salonda da olur evde de bağda bahçede de olur yeterki birşeyler yapın ben size burda 2 tane dambılla her bölgeye bir sürü hareket yazarım

Hocam biz evde yapamaz demedikki sadece spor salonu uyguna bulursa gitsin daha iyi birsürü alet var sonuçta.
Salonda gitmeme reğmen alet olarak sadece kabloyu kullanıyorum sırt yapmak için onun dışında hep serbest ağırlık çalışıyorum ha neden evde yapmıyorum dersen evimiz küçük yer yok ve ağır çalıştığım için çok fazla plaka almam gerekicek ve spor salonu evime çok yakın bu yüzden yani evim müsait olsa direk eve bolca ağırlık bir uzun bar alırım herşeyini çalışırım

Salonda gitmeme reğmen alet olarak sadece kabloyu kullanıyorum sırt yapmak için onun dışında hep serbest ağırlık çalışıyorum ha neden evde yapmıyorum dersen evimiz küçük yer yok ve ağır çalıştığım için çok fazla plaka almam gerekicek ve spor salonu evime çok yakın bu yüzden yani evim müsait olsa direk eve bolca ağırlık bir uzun bar alırım herşeyini çalışırım
Tabiki herkesin kendi tercihi salonda da olur evdede olur spor heryerde güzedi

Haklısınız hocam ama açıkçası olan 2 dambılım bile yer açısından bana yük oluyor bu şekilde düşünündce spor salonu daha mantıklı geldi bana.

Haklısınız hocam ama açıkçası olan 2 dambılım bile yer açısından bana yük oluyor bu şekilde düşünündce spor salonu daha mantıklı geldi bana.
Doğru bende o yüzden evimiz küçük ve epey plaka gerekli örneğin 100 kilo barbell row yapıyorum sadece bunun için bile yer yok

Doğru bende o yüzden evimiz küçük ve epey plaka gerekli örneğin 100 kilo barbell row yapıyorum sadece bunun için bile yer yok
Böyle garaj veya depo olacak boş işte ozaman müthiş gym kurulur

Ben Sivas'ta üniversite zamanında gitmiştim yani geçen sene 3 ay 350 TL veriyordum ve gerçekten çok lüks ve temizdi. Geçen sene ile bu sene arasında bu kadar fark görmek aşırı üzdü.
Hocam ne farkı ya Amerika'da da oluyor bu fark hatta ben reise mektup yazacam özel spor vergisi alsın unutmuş sonuçta kas geliştirirken vergi vermemek kimin haddine.

Geri
Yukarı