Dandik PSU patlamadı

Patlayan psuya rastlamadım. Ama mesela 50tl merdiven altı bir şey kullanmayın. Genel olarak zaten ucuz psular adını duyurmuş firmaların psularından ilham alarak üretim yapıyor.

Patlayan PSU'ya rastlamadım. Ama mesela 50TL merdiven altı bir şey kullanmayın. Genel olarak zaten ucuz PSU'lar adını duyurmuş firmaların psularından ilham alarak üretim yapıyor.

Aha da bu 50 değil 150 TL gerçi 95 TL'ye almıştım :D.

2017-2020 arası Everest Eps4900B 350W kullandım. İlk alındığı zamanlarda 1 adet güç kablom eridi neden oldu hiçbir fikrim yok, başka sorun çıkarmadı. Ne elektrik kesintileri ne fırtınalar gördü.

Bende 250tl bir psu kullanıyorum arada gidip geliyor ama yapacak bir şey yok, iyi bir tane alacağım 2080e geçtiğim zaman.

Patlama espirili bir söylem. Nadiren böyle bir şey yaşanır hatta yaşanmayabilir bile. Kalitesiz PSU'ların kötü yani üzerinde yazan Watt değerlerini doğru düzgün veremiyor oluşları ki bu da size elektrik faturası olarak yansır. Ayrıca aşırı verimsiz ise sistemin stabilitesini bozabilir.

Patlama espirili bir söylem. Nadiren böyle bir şey yaşanır hatta yaşanmayabilir bile. Kalitesiz PSU'ların kötü yani üzerinde yazan Watt değerlerini doğru düzgün veremiyor oluşları ki bu da size elektrik faturası olarak yansır. Ayrıca aşırı verimsiz ise sistemin stabilitesini bozabilir.
Aynen öyle mesela 500w yazar ama 750w çeker ve 400w verir dandik psular.

Her PSU patlayacak diye bir kaide yok hocam. Umarım patlamaz fakat işi şansa bırakmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı