Rehber Neden Dandik PSU Kullanmamalısınız?

İşte neden dandik Hadron, platoon, Everest, Rampage, Gamepower, tx, Power Boost, wozlo, Turbox, Izoly, dragos, Gametech, codegen, redrock, Quake ve borss...
PSU almamanız veya kullanmamanız gerektiği:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Mechanic Man ,@RPM, @Denji,@166770

Şimdi bu konunun yanlış bir tarafı var. Parantez açmamız lazım.
1- Gönderdiğiniz bir patlama konusunda patlayan PSU High Power marka. Demekki sadece dandik markalar patlamıyor.
2- Türkiye şartlarında patlamayan bir PSU yok, daha fazla dayanacak PSU var.
3- Özellikle Rampage (Everest) kısmına açılması gereken parantez, bu markanın "Sama" markasından aldığı ETX ve FTX serisi "Forza Gold" ve "Forza Platinum" modelleridir. Kendi fiyat aralıklarındaki çoğu PSU'ya taş çıkartırlar. Diğerlerine lafım yok.
4- Yazmayı unutmuşsunuz sanırım. Frisby markasının bazı PSU'ları da Alman Cougar'ın PSU'ları ile aynı.

Bilinsin istedim.

İyi sosyaller.

Şimdi bu konunun yanlış bir tarafı var. Parantez açmamız lazım.
1- Gönderdiğiniz bir patlama konusunda patlayan PSU High Power marka. Demekki sadece dandik markalar patlamıyor.
2- Türkiye şartlarında patlamayan bir PSU yok, daha fazla dayanacak PSU var.
3- özellikle Rampage (Everest) kısmına açılması gereken parantez, bu markanın "sama" markasından aldığı etx ve FTX serisi "Forza Gold" ve "Forza Platinum" modelleridir. Kendi fiyat aralıklarındaki çoğu PSU'ya taş çıkartırlar. Diğerlerine lafım yok.
4- Yazmayı unutmuşsunuz sanırım. Frisby markasının bazı PSU'ları da alman Cougar'ın PSU'ları ile aynı.

Bilinsin istedim.

İyi sosyaller.

High Power'a kötü demedim zaten. Yaklaşık 4 kişiye burada High Power PSU aldırdığımı söylemeliyim. Ayrıca Frisby Cougar ile aynı değil sadece dağıtım yapıyor.

Geri
Yukarı