Dara aksesuar Apple EarPods fiyatı

_serkan_

Centipat
Yeni bir kulaklık bakıyorum. Apple kulaklığı gerek bass gerek ses netliği açısından iyi bir kulaklık ( ya da benim için öyle) her yerde kulaklık 230 TL'den aşağı (orijinal olanlardan bahsediyorum) değilken Dara Aksesuar sitesinde 120 TL. Sizce ürün orijinal midir? Cevaplar için şimdiden teşekkür...
👇👇
Ürün linki: Apple Orijinal EarPods 3,5 mm Kulaklık Dara Aksesuar

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir kulaklık bakıyorum. Apple kulaklığı gerek bass gerek ses netliği açısından iyi bir kulaklık ( ya da benim için öyle) her yerde kulaklık 230 TL'den aşağı (orijinal olanlardan bahsediyorum) değilken dara aksesuar sitesinde 120 TL. Sizce ürün orijinal midir? Cevaplar için şimdiden teşekkür...
👇👇

Anlamanın belli yolları var. İlk önce bilgi alın ama zaten siteye orijinal diye yazmış. Alın geldiğinde kulağınıza takmadan bakın. Yazı fontları vs. fakat kutuyu açarken hiçbir bandı yırtmayın kutuyada zarar vermeyin baktınız sahte geri yollayın. Olduda almadılar, sahte ürünü orijinal diye belirttikleri için şikayet edersin tüketici hakem heyitlerine başvurursunuz. Paşa paşa öderler paranızı ;).

Yeni bir kulaklık bakıyorum. Apple kulaklığı gerek bass gerek ses netliği açısından iyi bir kulaklık ( ya da benim için öyle) her yerde kulaklık 230 TL'den aşağı (orijinal olanlardan bahsediyorum) değilken dara aksesuar sitesinde 120 TL. Sizce ürün orijinal midir? Cevaplar için şimdiden teşekkür...
👇👇

Geç kaldım daha erken bilseydim alırdım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı