Dark Aquaforce 242R pompa altı LED'i yanıp sönüyor

ahet. bey

Hectopat
Sıvı sogutma modelim bu fakat yeni bir sorun çıktı. Dark yazan LED'in arkasındaki LED yanıp sönüyor, bu sorunu nasıl çözebilirim veya LED'leri kapatabilirim?

Not: Alt tarafta neden bahsettigimi anlamayanlar için görsel koydum, işaretli kısım yanıp sönüyor.

20210312_151431.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa servise, ya da iyi bir elektrik elektronik işinden anlayan usta o LED'i değiştirecek.
cevabınız için teşekkürler ufak bir sorun için bu kadar zahmete mi girmem gerekiyor başka yolu yok galiba garantisi devam ediyor da gönder gelmesini bekle zaten sistemi hazır şekilde aldım montajı onlar yaptı sıvı sogutmayı nasıl çıkaracagım ki ben

Cevabınız için teşekkürler ufak bir sorun için bu kadar zahmete mi girmem gerekiyor başka yolu yok galiba garantisi devam ediyor da gönder gelmesini bekle zaten sistemi hazır şekilde aldım montajı onlar yaptı sıvı sogutmayı nasıl çıkaracagım ki ben.

Vallahi benim başıma kasa fanında geldi aynı durum, götürdüm LED değiştirmeden LED'in bağlı olduğu devreyi değiştirerek çözdü usta bir abimiz ama bu durumda ben olsam servise veririm garantisi de varken.

Vallahi benim başıma kasa fanında geldi aynı durum, götürdüm LED değiştirmeden LED'in bağlı olduğu devreyi değiştirerek çözdü usta bir abimiz ama bu durumda ben olsam servise veririm garantisi de varken.

Sorunu sordum 20 günden fazla sürer dediler bende elektrik bandı ile bir çözüm yaptım sorun çözüldü anlayacagınız ama yardımların için sana teşekkürler.

Sıvı sogutma modelim bu fakat yeni bir sorun çıktı. Dark yazan LED'in arkasındaki LED yanıp sönüyor, bu sorunu nasıl çözebilirim veya LED'leri kapatabilirim?

Not: Alt tarafta neden bahsettigimi anlamayanlar için görsel koydum, işaretli kısım yanıp sönüyor.

Eki Görüntüle 918852
Merhaba hocam. Aynı sorun bende de oluşmaya başladı neden olduğu hakkında bir fikriniz var mı? Nasıl bir çözüm üreterek sorunu çözdünüz bilgi verir misiniz?

Geri
Yukarı