Dark aquaforce W246 alınır mı?

KaanYusuf

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550 Gaming X V2
Gainward Ghost 4060Ti 8GB
GSKILL RipJaws 8+8 3600MHZ Ram
Ryzen 5600X
RAM
GSKILL 8+8 16GB 3600MHZ DDR4 Ram
Ekran kartı
Gainward Ghost 4060Ti
Anakart
Gigabyte B550 Gaming Plus V2
İşlemci
Ryzen 5600X
Arkadaşlar sıvı sogutma bakarken fiyatının ucuz olmasından dolayı bir bakayım dedim. Dark markasını çoğunuz biliyorsunuzdur gayet kaliteli hava akışı olan kasalara sahipler önceki kasamda Dark Raider'di. Önerir misiniz sıvı soğutmalarını ona göre en yakın vakitte almayı planlıyorum. Ryzen 5600X var ve alev atıyor kule tipiyle bile aldığım kule tipide pek iyi değil ama gene de alev atıyor.
Dark AquaForce W246

Aldığınız kule tipi nedir? Ben dahil forumda 5600/5600X kullanıcıları için sıvı soğutma gereksiz oluyor. OC yapsanız bile doğru bir kule tipi soğutma yetiyor. Hatta bu doğru tercih sizi 7500F/7600 gibi AM5 işlemcilerine geçseniz dahi kurtarıyor.

Aldığınız kule tipi nedir? Ben dahil forumda 5600/5600X kullanıcıları için sıvı soğutma gereksiz oluyor. OC yapsanız bile doğru bir kule tipi soğutma yetiyor. Hatta bu doğru tercih sizi 7500F/7600 gibi AM5 işlemcilerine geçseniz dahi kurtarıyor.
O sıra bütçem düşüktü coolmoon diye bir markanın almıştım işimi alev atıyor biraz abartı oldu aslında da şu anki soğutucu çok sesli çalısıyor aslında ondan dolayı öyle demek istedim.

Merhaba, aynı sıvı soğutucuyu ben de almayı düşünüyorum. Kullanıp deneyimlediniz mi?

Merhaba, aynı sıvı soğutucuyu ben de almayı düşünüyorum. Kullanıp deneyimlediniz mi?

Daha alamadım ne yazık ki. Borçlardan kafamı kaldıramıyorum kafamı kaldırabilsem alacağım direkt.

Geri
Yukarı