Dark Diamond Pro 500W RGB kasa alınır mı?

Kesinlikle alma bu kasayı. Bende var ve hava akışı gerçekten berbat. Oyun oynarken kasa fırın gibi oluyor. Fanları desen kendilerini soğutmaya yetmiyor. Önerilen kasalara bak ama bu kasayı sakın sakın alma.

Kasayı kullanıyorum memnunum. Isınma sorunu kısmında ise yan kısmı açıp öndeki plastik diamond kesim parçayı çıkarınca hem görüntüsünden ödün vermiyor hem de hava akışı konusunda sorun yaşatmıyor.

Kasayı kullanıyorum memnunum. Isınma sorunu kısmında ise yan kısmı açıp öndeki plastik diamond kesim parçayı çıkarınca hem görüntüsünden ödün vermiyor hem de hava akışı konusunda sorun yaşatmıyor.

Bir şey çıkarmak istemiyorum caner abimin önerdiği kasa güzele benziyor ama yine de RGB veya renkli kasa tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

İçindeki PSU dandik
Kendim kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Sorduğumda aldığım yanıtlar bu şekilde.
Bir şey çıkarmak istemiyorum caner abimin önerdiği kasa güzele benziyor ama yine de RGB veya renkli kasa tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.
Yanlışım varsa düzeltsinler. Kasada 1 tane fan var. Önü kapalı. Hava alıcak bir yeri yok. Aynı sorunu o kasada da yaşayacaksın. En azından bu attığın kasada 4 fan var. Hem RGB hem de dediğim yerleri çıkardığında, ki bu kasaya hiçbir zarar vermez, hava akışı konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksın.

Son düzenleme:
Yanlışım varsa düzeltsinler. Kasada 1 tane fan var. Önü kapalı. Hava alıcak bir yeri yok. Aynı sorunu o kasada da yaşayacaksın. En azından bu attığın kasada 4 fan var. Hem RGB hem de dediğim yerleri çıkardığında, ki bu kasaya hiçbir zarar vermez, hava akışı konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksın.
Kötü de olsa seviyoruz kasamızı :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı