İnceleme Dark Elite Force Mikro Dokumalı Oyuncu Mouse Pad

• Konuyu başlatan DNA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 70
21 Temmuz 2023'ten beri kullandığım mouse pad: Dark Elite Force Serisi Mikro Dokumalı Yüksek Performans Oyuncu Mouse Pad 300x220mm

Özellikleri:

• Mikro dokumalı üst yüzey
  • Çift dikişle güçlendirilmiş dış çerçeve
  • %100 kauçuk taban
  • Elastik yapı
  • 3 mm kalınlık
  • Lazer ve optik mouse ile uyumluluk
  • Siyah renk

Aldığınız boyuta göre şu tip bir kutuda geliyor:

1711367395026.jpeg

Fotoğrafta üstünde Dark yazıları var fakat gerçeğinde yok tabii. Sağ altta Elite Force ve sol altta Dark logosu var sadece. Fotoğrafları çekemeyeceğim için böyle atıyorum. Üstteki fotoğraf kendi sitesinden, alttaki de Hepsiburada'dan alınmıştır.

1711367450117.png

İnceleme

Üründen iki tane aldım fakat ikisinin üst yapısının da farklı hissettirdiğini fark ettim. Nasıl becerdiklerini bilmiyorum ama kaydırmada da farklılık var gibi. Neyse ki hassasiyeti etkilenmiyor. Biraz şans işi gibi geldi.

Masam küçük olduğu için ürünü dik kullanıyorum. A4 kağıdı kadar bir boyutu var zaten. Logoların pürüzlerini elinizle hissedebiliyorsunuz. Yatay kullansam da rahatsız edeceğini sanmıyorum o kadar. Zaten köşelere fareyi götüren yoktur.

Üstüne su dökülünce emmiyor. Silmek gerekiyor sadece. Ayrıca çok toz tuttuğunu söylemeliyim. Tozlar veya kahve gibi bir içecek döküldüğünde ise Sleepy ıslak mendille silince tertemiz oluyor. Yıkamayı hiç denemedim. İhtiyacım da olmadı.

Sert değil, elastik olduğu için de yumuşak. Masamın yapısı cilalı tahta olduğu için kauçuk taban da olsa biraz kayabiliyor.

En kötü yanı olarak kenarlarını söyleyebilirim. Bileğim kenardaki dikiş yerine değip sürtündüğü için kıpkırmızı oluyor ve kaşındırıp rahatsız ediyor. Dolayısıyla, dik de kullandığım için, bir kenarını biraz masadan aşağı sarkıtıyorum. Böylece kenarı bileğime değip rahatsız etmiyor.

Logitech M235 ve M238 ile kullandım. Şu an da Gigabyte Aorus M2 ile kullanıyorum. İkisinde de hassasiyetini fena bulmadım. Oyun da oynanır, iş güçle de uğraşılır. Pek oyun oynamadığım için bana fazlasıyla yetiyor. Yıllardır masayı aşındırdığım için en azından daha fazla aşındırmamı engelliyor.

Açıkçası uzun süreli kullanımda hiçbir sorun çıkartmadı. Memnunum. Ucuz yollu bir mouse pad almak isteyene tavsiye ederim. 182 TL'ye almıştım, şimdi 210 TL. Uygun sayılır.

Geri
Yukarı