Sharkoon Force Pro mouse incelemesi

Öncelikle hepinize selamlar. 2019'un kasım ayında Yukko üzerinden almış olduğum Mouse'un uzun kullanım incelemesini yapmaya karar verdim. Keyifli okumalar.

IMG_20200728_134431.jpg

Dış kısmı böyle görünüyor bence gayet ele oturan bir yapısı var.

IMG_20200728_134727.jpg

Arka kısmı da böyle görünüyor, bence ışığın yerinin konumlandırılması çok iyi olmuş. Akşam saatlerinde harika görünüyor.

IMG_20200728_134807.jpg

Yan kısmında 2 adet tuş var, bence yeterli her yeri tuşla kaplı olacağına böyle olmasını tercih ederim.

IMG_20200728_134826.jpg

Son olarak ise böyle görünüyor diyebilirim, sağ ve sol ele uyumlu bir yapısı var.

Evet son olarak ise artıları ve eksileri'ne geçelim.

Artıları;

(+)
Yukarıda belirttiğim gibi ele harika oturuyor ve çoğu tutuş pozisyonuna uyacağını düşünüyorum.
(+) LED'lerin konumu harika bir sürü RGB renk olacağına böyle sade ve tek renk olmasını tercih ederim. Mousepedim'de mavi olduğundan uyumlu oluyor :D.
(+) Malzeme kalitesi fiyatına göre harika, zamanında 60 TL'ye almıştım şu an 100-120 TL civarlarında.
(+) Günümüzde çoğu mouse için standart bir hale gelmiş olsa bile kablosunun örme olması iyi bir şey, aldığım fiyatı da göz önünde bulundurarak tabii ki
(+) Orta kısmındaki tekerleğin hassasiyeti ve yumuşaklığı benim kullanım zevkimi arttırıyor ama bu kişiden kişiye değişebilir bir durum.

Eksileri;

(-) Eksi olarak sadece orta tuşunun arkasındaki DPI ayarlama tuşunun yerine iyi oturmamış hissiyatı geliyor onun dışında bana göre bir eksisi yok.

Son olarak ise mouse'un geldiği gün çektiğim kutu açılışı videosunu bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu ilk çektiğim zaman biraz acemice olmuş, kusura bakmayın ve esen kalın. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı