İnceleme Klassegear Pro 90x40 Kanagawa mouse pad

Merhaba hocalarım. Normalde mouse pad için inceleme yapmam ama mouse pad almak isteyen olursa diye bir seçenek sunmak istedim.

Aldıgım ürün "klassegear" markasının "kanagawa yıldızları" modeliydi. Beyaz setup dizmek istediğim için bu ürünün uygun olacağını düşündüm ve bunu tercih ettim. Bundan önce Trendyol'dan "helixun" marka aynı ebatlarda benzer ürünü almıştım lakin ne kalitesi tatmin etti, ne de baskısı tatmin etti. Defolar mevcuttu, mouse kayarken takılıyordu. (Mouse ile ilgili bir sorun yok.)

"Helixun" marka mouse Pad'de defolar ve baskı hatası yetmiyormuş gibi bir de bükülmeler vardı. Bükülmeden kastım muhtemelen o bölgeye ağır bir şey konulmuş ve bükülmüş, düzelecek gibi değildi o yüzden Technopat Sosyal'e yazdım bu konuyu ve bir hocamız bana "klassegear" markasının "Pro" ürününü önerdi. Bende baktım kanagawa modelini begendim ve sipariş ettim. Önceki ürünü'de iade gönderdim.

"klassegear Pro: Kanagawa" modelinde ben 1 adet bile defo, kücücük bile baskı hatası ya da bir kıvrılma ile karşılaşmadım. Önceki üründen çok daha erken geldi. Önceki ürün 5 günde elime ulaşırken bu ürün 2 günde elime ulaştı ama bunu sorun olarak saymıyorum çünkü önceki ürünü aksam sipariş etmiştim ertesi günü kargoya vermişlerdi, kargo firmasıyla alakalı bir durum olduğu için bunu eksi olarak saymıyorum.

Dediğim üzere bu markada ne defo, ne baskı hatası ne de kıvrılma ile karşılaşmadım. Hemde çok kaliteli. Önceki ürünün beyaz kısımları beyaz değil açık gri gibiydi ama "klassegear Pro" üründeki beyazlar daha açık ve gerçek beyazda çok daha yakın. Önceki üründe parmağımı bastırdığımda sert bir plastiğe dokunuyormuşum gibi bir his oluyordu ama "klassegear Pro: Kanagawa" ürününde yumuşak bir hissiyat veriyor.
Masadan kaymıyor bile çünkü kauçuk bir yapısı olduğu için tutuşu bir hayli yüksek. Eski mouse Padim'de klavye sürekli ben oyundayken kayıp dururken "klassegear Pro: Kanagawa" ürününde çok zor kayıyor, yani klavye tutuşu'da çok iyi. Tabii klavyenizin tutuş yerleride önemli. Ürünün Renkleri'de gayet canlı ve mutlu eden cinsten.

IMG_3945.jpeg

IMG_3948.jpeg

Sonuç olarak benim mouse Pad'e puanım 10/10. Çok nadir bu puanı veririm ama bu ürün gerçekten fiyatını hak ediyor. Özenli kargo gönderimi ve hızlı kargo ile beni çok mutlu etmişti zaten. Bundan öte kalitesi bile çoğu benzer fiyatlı ürüne bin basacak kıvamda. Mouse pad arayışındaysanız gözünüz kapalı bu markayı öneririm.

Aldığım modelin linki: Amazon.com.tr
Mağazanın linki:

Son düzenleme:
Ayıplı ürün gelmiş olabilir belki hocam. Benzer durumu kulaklıkta yaşamıştım. Meğerse kusurlu ürünmüş bana gönderilen.

Zannetmiyorum hiçbir yerinde deforme yoktu üstelik sıfır kokusu da bayağı yoğundu.

Ya da classic modeli olabilir aldığı. Onun taban çok kötü Pro gibi değil diyorlar.

Hayır klasse Pro lunar majesty modeliydi.

Geri
Yukarı