Dark Evo 2 - AEROCOOL Strike X - Zalmam Z11 Plus: Hangisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yozlasdas

Kilopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Kimyacı olmaya çalışıyor.
İlk olarak dark falcon kasa alıcaktım. Gerçi hala olsa alıcam ama hiçbir yerde satılmıyor.

Hey neyse bu kasayı aramayı bırakıp yeter artık alayım bir kasa demekteyim. Alternatiflerim şunlar.

1. Dark evo 2 = Özellik
2.AEROCOOL Strike X = Özellik
3.Zalmam z11 plus = Özellik

Bunlar arasında hangisini tercih etmeliim. Yada daha iyisini önerebilirmisiniz. Bir an önce almak istiyorum kasanın kapağıda açık çok rahatsız olmaya başladım. :) Bu arada anca 200tl'ye kadar verebilirim.

Hepiniz farklı birşey söylediniz iyice kararsız kaldım. :D Daha önce biri kasa önerisi sorduğunda dark falcon istiyorum demiştim sen aynı bugünki gibi önermiştin ama arada çok fark var. İstersen farkı sen bul. :D
Şu anda türkiyede stokta hiç bir yerde yok. Bazılarına mesaj çektim piyasasının doyduğuna karar verdiler veya sonradan bir sıkıntısı çıktı veya kar marjları eridi vb. gibi şeyler onlarda bilmiyor neden yok. Şanssızlık işte. :(

En iyi performans zalman gibi geliyor ama ondada görüntü yok. :D

Abi AEROCOOL Strike X çok cix bea. :D Diğerlerine göre daha kötü değilmi sence ? Zalman'a ilk baktığımda beğenmedim sayfayı kapatıyordum sonra biraz okudum sonra videolarını izledim en son sen böyle yorum yapınca, zalman'a doğru yaklaşıyorummu ne. :D

Abi ne farkı var allah aşkına daire fan takamıyosun ona altıüstü. Kare fan takıver nolacak iki tanede led şerit çektin mi oh mis işte :D

Ben kasanın içini görek istiyorum. Bu yüzden aerocool ve dark falcon gitti. Zalman'da ise çok küçük bir cam var. Dark evo 2 ise genel anlamda biraz dandik geliyor bana. :)

Sıralama yaparsam
Soğutma ve en çok kullanılan
1.Zalman
2.Aerocool
3.Dark evo

Görüntüsü açısından ise çok kararsızım bu yüzdende zalman almaktan yanayım. Eksen bilgisayar ile kapıda ödüyordum ama vatan ödetmiyor bu yüzdende cumartesi günü istanbula gidip alıcağım. Acaba kaç gün devam edicek %25 indirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı