Dark Flash Pollux kasa önü tam oturmuyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kasanın ön tarafı çok tozlanmış. Bende temizleyim dedim alt taraftan tutup kendime doğru çektim ve geldi. Temizledikten sonra ön yerinin tam oturmadigini fark ettim sol yeri biraz çıkık oluyor. O yeri oturttugumda alt soldaki yer çıkıyor orayida oturttugumda gine sol ustdeki yer çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Solda çıkık duruyor dediğin yeri bastırırken diğer elinle alt tarafı tutmayı denersin. Ön kısım tam oturacak şekilde biraz sıkışık yapılmış olabilir.

Solda çıkık duruyor dediğin yeri bastırırken diğer elinle alt tarafı tutmayı denersin. Ön kısım tam oturacak şekilde biraz sıkışık yapılmış olabilir.
Hocam denedim oluyor ama birazcık dokunma ile hemen çıkıyor. Kasanın önünü çıkarmadan önce böyle değildi.
Hocam buldum sorunu orta kısmı tam oturtmamisim oturttugumda çıkmıyor artık üst ve alt sol kısım.

Plastik parça olabilir kapağı tutması içindir bir şey olmaz.
Çünkü bir kişi daha aynı sorundan konu açmış. Birisi altıdan çekince digerki taraflardan tutup çekin demiş. Altıdan çekince digerki taraflarda çıkık oluyormuş. Umarım anlatabilmisimdir bende direk çektiğim için sormuştum.

Çünkü bir kişi daha aynı sorundan konu açmış. Birisi altıdan çekince digerki taraflardan tutup çekin demiş. Altıdan çekince digerki taraflarda çıkık oluyormuş. Umarım anlatabilmisimdir bende direk çektiğim için sormuştum.
Anladım hocam olabilir böyle şeyler ben olsam bende tedirgin olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı