Dark Freezer X94 vs CM I71C vs Akasa Venom Pico

Victoria Louise

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (Zalman Optima II Soğutucu) / Ekran Kartı: XFX MERC RX 6750 XT / Bellek: 4x8 32 GB DDR4 2866 MHz / Güç Kaynağı: 850W MSI MPG A850GF / Anakart: ASUS ROG STRIX B350-F / Kasa: Sharkoon TG5 / Klavye: Akko 3098 Neon Creamy Yellow Switch / Fare: Glorious Model D Wireless / Kulaklık: Sennheiser HD560S + Boya M1DM Mikrofon / Monitör: LG GN650B
Meslek
Çevirmen
Profil Kapağı
1525871261
Başlıktaki üç soğutucudan birini almayı düşünüyorum, şu an stok soğutucu var. Modern oyunlarda (örneğin AC: Odyssey) işlemcim 80 Santigrat derecede geziyor, boşta ise 55 Santigrat derece. Uzun süre bu şekilde kullanmak istemiyorum, o yüzden bu üçü arasından bir seçim yaparken fikrinizi almak istedim. 150 TL altında önerebileceğiniz daha iyi soğutucular var ise onlara da açığım. Soğutucunun sığıp sığmayacağı konusunda da bilgili üyelerden yardım bekliyorum.

Sistemim:
  • ASUS H61M-K Anakart
  • Sapphire RX 570 Nitro+ 4 GB Ekran Kartı
  • Intel i7-2600 İşlemci
  • 2 adet 4 GB DDR3 RAM Bellek
  • Corsair Spec-01 Mid Tower Kasa

Dark Freezer x 94 çift fanlı olanı alabilirsin. Ben kullanıyorum. R5 2600 işlemcim ile Ağır oyunlarda bile Max 55 derece oluyor.
Ben de öyle düşünüyordum. Pek fazla geribildirim göremediğim için sormak istedim.

İşlemci soğutucusundan bahsediyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı