Dark Freezer X90 vs Akasa Venom Atto vs Pico

İki ürün de hemen hemen aynı soğutma performansını sergiliyor fakat Ben Nevis daha sessiz, hesaplı ve kaliteli bir ürün. X120'nin de 8 ısı borulu olması avantajı var. Fakat Ben Nevis'in alüminyum ızgaraları daha derin. İki ürün tercihi de sizi üzmez.

İki ürün de hemen hemen aynı soğutma performansını sergiliyor fakat Ben Nevis daha sessiz, hesaplı ve kaliteli bir ürün. X120'nin de 8 ısı borulu olması avantajı var. Fakat Ben Nevis'in alüminyum ızgaraları daha derin. İki ürün tercihi de sizi üzmez.
Şu an modem alacağım. O yüzden bu ikisinden birini 2-3 hafta sonra alacağım gibi. Yardımlarınız için sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam overclock yapıyorsanız bence 2'lilere yanaşmayın beni Xigmatek almıştım. Hiç memnun kalmadım fakat COOLER MASTER TX3 Evo'dan çok memnunum. Bütçenizi aşmazsa tavsiye ederim. Beyaz macun ile şu anda Margin 50 diyor yani Tmax'a 50 derece var. İşlemci FX 6300.

Hocam overclock yapıyorsanız bence 2'lilere yanaşmayın beni Xigmatek almıştım. Hiç memnun kalmadım fakat COOLER MASTER TX3 Evo'dan çok memnunum. Bütçenizi aşmazsa tavsiye ederim. Beyaz macun ile şu anda Margin 50 diyor yani Tmax'a 50 derece var. İşlemci FX 6300.
Bütçemi aşmazsa ona da bakacağım.

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Ben Nevis TX3 EVO'ya göre teknik özellik olarak daha gelişmiş bir ürün. Ayrıca Ben Nevis daha sessiz ve daha iyi soğutma performansı sergiliyor. Heatsink olarak daha geniş ve statik basıncı RPM değerine göre yüksek 120 mm fana sahip. Bari teknik özelliklerini karşılaştırıp ürün testlerine baksaydınız.

Eğer sessiz olmasını istiyorsan Dark Freezer X90'dan uzak dur. Ben kullanıyorum, her ne kadar sesten rahatsız olmasamda yine de çok sesi var. Akasa Venom Pico'yu alırsan daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı