Dark Guardian Pro ARGB Kasa ve XPG D41 Spectrix RAM ışıkları nasıl değiştirilir?

Kumanda ile kontrol edebiliyorsanız o kablo oraya takılı değil.
20200810_192401.jpg

Buradaki kabloları çıkartıp 3 Pin girişi olan yere mi takmam gerekli, yoksa takmam gereken kablo başka tarafta mı?

Zaten takmadım ve @KuoNN gösterdiği yer şu an boş. Demek istediğim, yukarıda belirttiğim kabloları arkadaşın gösterdiği yere mi takmam gerekiyor?
Attığınız kablo gözükmüyor acaba kontrolcü üzerinden gelen kablo mu?

Kontorlücü üzerinden gelen kabloyu belirtilen yere takmanız gerekiyor.

Kontrolcünün kasanın sol üst kısmında olması gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bağlantıları da @Sylveon'un dediği şekilde yapacaksınız.
Fan kontrolcüsü üzerinden gelen ARGB kablosunu anakart üzerinde bulunan 3 Pin ARGB girişine bağlayacaksınız daha sonra anakart yazılımı olan ASRock Polychrome SYNC indirmeniz gerek daha sonra yazılım üzerinden fanlar ve RAM gözükmesi gerek.

Herkese iyi günler. Kasa ve RAM'lerdeki RGB ışıklarını nasıl kontrol edebilirim?

Kasanın kendisiyle gelen kumandası var fakat ben onun kumandası ile değil, kendim kontrol etmek istiyorum. Aynı durum RAM'ler içinde geçerli. Bunun için hangi yazılımı kullanmalıyım?

Anakart: ASRock B450M PRO4.
RAM: XPG D41 Spectrix.
Kasa: Dark Guardian Pro ARGB.

Anakartın kendi yazılımı ile RAM'leri değiştirebildim lakin kasayı değiştiremedim. O yüzden bunun dışında bir şey önerirseniz iyi olur.

Merhaba kasadan memnun musunuz hocam? Kalitesi düşük diyorlar da?

Geri
Yukarı