Dark Maxima V20 kasaya fan takmak

Cavushan

Decapat
Yer
GAZİANTEP
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6-Core-ID-COOLING SE-214-XT 68.2 CFM CPU Cooler-MSI B550-A PRO ATX AM4 ana kart -Kingston FURY Beast 8 GB (4x8 GB) DDR4-3200 CL16 Ram-KIOXIA EXCERIA PLUS G2 500 GB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-Samsung 970 Evo Plus 1 TB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 6600 XT 8 GB Ekran kartı-Deepcool CG560 ATX Mid Tower-NZXT C650 (2022) 650 W 80+ Gold Certified Fully Modular ATX Power-
Meslek
ZABIT KATİBİ
İyi sosyaller arkadaşlar;

Geçtiğimiz günlerde Teknobiyotik üzerinden Dark Maxima V20 kasa satın aldım. Genel anlamda kasadan memnunum ancak GTA 5 oynarken kasa ciddi anlamda ısınıyor kasanın solunda yer alan cam dahi ısınıyor. Bilgisayarımın bu kadar ısınması beni rahatsız ediyor bu sebepten dolayı sizce ekstra 2 tane üste ve bir tane PSU üzerine kasa soğutucu fan eklesem bir artısı olur mu? Olur ise önerebileceğiniz modeller var mı? RGB olması tercihimdir. Bir de bu kasanın kendi fan çoklayıcısı var bunlara alacağım ürünleri nasıl ekleyebilirim?

Ayrıcı Corsair markasını çok seviyorum onların ürünlerini öncelikli olarak satın alıyorum, bu markanın fanlarını kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarırlarsa çok sevinirim.
Anakartım;
Pegatron IPXSB-h61.
Kasa:

Dosya Ekleri

• DKCHMAXV20-icgorsel-02.jpg
    DKCHMAXV20-icgorsel-02.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 30
  • DKCHMAXV20-icgorsel-03.jpg
    DKCHMAXV20-icgorsel-03.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 28
  • DKCHMAXV20-icgorsel-09.jpg
    DKCHMAXV20-icgorsel-09.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 50
Camın ısınması normal çünkü hemen yanında ekran kartı var. Bende de oyunlarda kasa sıcak oluyor. Kasanın arka kısmı ve camı.

Henüz istediğim gibi bir fan bulamadım arkadaşlar tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var kasamın üst kısmına içindeki sıcak havayı dışarı atması için egzoz görevi görecek RGB fan arıyorum en az iki adet olacak şekilde ve önceliğim Corsair markası aynı zamanda bu markanın fanları kasam ile uyum sağlar mı?

Henüz istediğim gibi bir fan bulamadım arkadaşlar tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var kasamın üst kısmına içindeki sıcak havayı dışarı atması için egzoz görevi görecek RGB fan arıyorum en az iki adet olacak şekilde ve önceliğim Corsair markası aynı zamanda bu markanın fanları kasam ile uyum sağlar mı?
baya vakit geçmiş ancak almadıysanız öneride bulunabilirim.

Geri
Yukarı