Dark N10 Advanced vs. N10 Pro

Konuyla alakası yok ama teknopat ta yeniyim konu nasıl açılıyor bana söylermisiniz telefondan yaziyorum bosuna sağ üste veya video sunu atmayın pc deki gibi deil gözükmüyor

IMG_1119.JPG

Zalman da dandik diyorlardı Zalman Z11 Plus HF1 kullanıyorum 2 senedir en ufak kırılma esneme yok çok kaliteli bu aerocool , dark , everest , gigabyte ve frisby gibi markalara para vermeyin. Arkadaşın cooler master alıp pişman olduysa her kasada pişman olur cooler master alıpta pişman olan görmedim ben hiç.
GIGABYTE, Aerocool gibi markalara kalitesiz diyenlerin aklından şüphe ederim.

DARK markasını almayın.

Şimdiden hayırlı olsun. Fiyat/performans açısından güzel bir kasa. N10 Pro modelinde ön tarafta toz filtresi var. Tercih etmek için ekstra bir sebep olabilir. Bunun dışında çok farkları yok.

Şimdiden hayırlı olsun. Fiyat/performans açısından güzel bir kasa. N10 Pro modelinde ön tarafta toz filtresi var. Tercih etmek için ekstra bir sebep olabilir. Bunun dışında çok farkları yok.
Çok arada kaldım. Artık ikisinden biri indirime girerse kaparım [emoji3].
Ne ballı adamım ya😀 Patlatalim bakalim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20181017-170105.png
    Screenshot_20181017-170105.png
    287,3 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:
GIGABYTE, Aerocool gibi markalara kalitesiz diyenlerin aklından şüphe ederim.

DARK markasını almayın.

Allah Allah. Gigabyte kasa kullandım kalitesi çok kötüydü plastik aksamı ve metal kısımları elimde kalıyordu her seferinde en sonunda çöpe attım artık aklımdan şüphe duyarmış sen kimsin ki ?

Allah Allah. Gigabyte kasa kullandım kalitesi çok kötüydü plastik aksamı ve metal kısımları elimde kalıyordu her seferinde en sonunda çöpe attım artık aklımdan şüphe duyarmış sen kimsin ki ?
GIGABYTE'nin eski kasalarına bakarsanız tabii öyle fakat öyle değil yeni şeyler.
1539806755491.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı