Dark N10 ile idarelik sistem

ımfree

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar technopat sakinleri bu sene üniversite sınavına hazirlaniyorum mezuna kaldım maalesef. Haliyle aile gergin elimde şuan idare edeceğim PC yok ama 3.5k butcem var onu da şuan harcayamam,para benim ama aile bir anda o kadar masrafa onay vermiyor.
Uzun lafın kısası ekran, kartı, işlemci, ana kart hariç bileşenleri alayim, önümüzdeki senede elimde olacak bütçeyle kalanini sakin bir şekilde alayim diye düşünüyorum.
Kesin alacağım parcalar:
  • Samsung Evo 750 120 GB
  • Dark N10 Kasa
  • Aerocool 600w+80B PSU
  • Wtb 1 TB HDD

Sizce bu parçaları LOLoynatacak kadar minimum şekilde masraf ile nasıl tamamlarım?

Edit: Apu falan farketmez LOL oynayayim yeterli, 1 sene sonra değişecek nasıl olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece LoL oynatsın yeter diyorsanız o paraya güzel bir dizüstü bilgisayar da alabilirsiniz. Hem dizüstü bilgisayara üniversitede de ihtiyacınız olabilir hem de ailenize eğitim ihtiyaçlarım için de bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum derseniz aileniz de olaya daha sıcak bakabilir.

APU sistem alırsanız sistemi değiştirirken anakart ve işlemci elinizde kalır. Seneye zaten yeni nesil DDR 4 destekleyen işlemci ve anakartlar geleceği için RAM'ler de elinizde kalır. Bu yüzden APU sisteme hiç girmeyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı