Dark N10 Kasa Alınır mı?

Dark N10 biraz pahalı olması dışında çok kaliteli bir kasa. Metal ağırlıklı. 5 adet fanı var ama fanlar sesli çalışmıyor sabit bir sesleri var. Ayrıca fanlar yalpalamadığı için değişken sesler de yok. Kablo yönetimi yapmaya çok müsait bir kasa çok sayıda bölmesi var. Bana göre en büyük artısı kasada fan kontrolcüsü var. Ama bu kontrolcü bu fiyat segmentinde ki kasaların aksine yüksek ve düşük devir dışında birde tamamen 5 fanı ve ışıkları kapatma işlevi var. Ben gece indirme yapdığım zaman bu durumdan memnun kalıyorum. PSU saklama alanı gözükmeyen SSD ve HDD lerde kasayı hayli ferah tutuyor. Ayrıca sıvı soğutma desteğide var. Yüksek uzunlukta kule CPU fanlarıda destekliyor. 2.kasam olan zalman z3 plusdan her yönüyle daha iyi. Z3 de plastik malzeme çok fazla ve kablolama zor.
Hocam kasadaki fanlar açıkken sadece mavi led ışıkları kapamanın bir yolu yok mu ?

Ben anlamıyorum bu Dark N10'u bu kadar hararetli kötüleyenleri. Severek, beğenerek aldım 212 TL'ye fanları sessiz fan kontrolcüsü var. Kasa ferah kablolaması gayet iyi. Bence fiyat ve performans açısından gayet iyi. Fan sayısının fazla olması ses ve sıcaklık açısından da çok iyi açıkçası ben öneriyorum.

300 lira bandında rakiplerinin gerisinde kalabilir evet. Ancak Teknobiyotik sitesin de ürün şu an 222 TL.

Ben S340 kullanıcısıyım. Kasamdan gayet memnunum. 350 TL gibi bir fiyata aldım ve kasa kalite/malzeme bolluğu açısından 500 TL' lik kasalarla yarışır derim.

Hocam kasadaki fanlar açıkken sadece mavi led ışıkları kapamanın bir yolu yok mu ?
Minimum elektrik bilgisi ucuz bir lehim aleti bir tane anahtarla yapabilirsin. LEDlerin siyah olmayan kablosunu ortasından kesiyorsun anahtar koyuyorsun. Tabi daha pro bişeyler yapmak istersen onun içinde fikir verebilirim.

Konuya Ek: Corsair Carbide Spec-01 Mid Tower alabilirsin. Ben i7 6850k olan sistemde 40 tl ye 2. el cooler master cm690 aldım. Onu kullanıyorum. Siz düşünün artık gerisini. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı