Dark N10 Pro kasa alınır mı?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba. Kasaya fazla para vermek istemiyorum. Araştırdığım kadarıyla kasanın hava akışı iyi duruyor. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kasaya fazla para vermek istemiyorum. Araştırdığım kadarıyla kasanın hava akışı iyi duruyor. Alınır mı?

Normal versiyonunu kullanıyorum 2 yıldır. Geçtiğimiz ramazan ayında ilk kez tozunu aldırayım dedim, hiç toz çıkmadı. Üstelik fanlar orta ayarda dönüyor, daha fullemedim. Orta ayar fanlarda da ekran kartı en fazla 67, işlemci de 73 dereceyi gördü. Pro hali de o kadar vardır diye tahmin ediyorum.

Geçenlerde 600 TL’ye yakın xpg ınvander aldım, iade ettim hoşuma gitmedi bir de kasaya o kadar para vermeme gerek yok bu fiyatta olanlarda da iyi hava akışı var tabii bu benim düşüncem.
Buna da bakabilirsin hocam, full mesh olması çok büyük bi' artı.

Ben 1 aydır kullanıyorum çok memnunun, hava akışı mükemmel fiyatına GPU sıcaklığım 70 dereceye ulaşmadı hiç. Kasa geniş ön panel bağlantıları güzel ve yeterli. kablolama konusunda da yardımcı oluyor kasa size, kesinlikle öneririm.

Arkadaşlar önerilerinizi inceledim şimdi bu üçünden hangisini almak daha mantıklı olur? Haftaya alabilirim iyice bakıcam ve alacağım.

Arkadaşlar önerilerinizi inceledim şimdi bu üçünden hangisini almak daha mantıklı olur? Haftaya alabilirim iyice bakıcam ve alacağım.

Ben Aerocool'dan yanayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı