Dark N10 vs Zalman R1 vs Zalman Z3 Plus vs Power Boost VK-G1008S

Hangisi daha iyi olur

• Dark N10

Oy: 12 66,7%
  • Zalman R1

Oy: 2 11,1%
  • Zalman Z3 Plus

Oy: 4 22,2%
  • Power Boost VK-G1008S

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    18
Onu siz kendiniz de ayarlayabilirsiniz ama fabrika çıkışı olarak gelen 1. Düğme ön 2 fan. 2. Düğme üst 2 ve egzos fan.
Hocam bir de fan kontrolcüsünü kullanmak için ekstra bir kablo takmam gerekiyor mu yoksa güç kaynağının molexlerini kullansam yeter mi? Anakartım MSI B150M Bazooka.

Kasa ile gelen fanları sadece PSU dan gelen güç kablosuna takacaksınız başka ekstra birşey yok.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Bu arada kasa içini kaç hafta veya ayda bir temizlemeniz gerekiyor? Ayrıca ön kapak teknobiyotik'in videosunda görmüştüm çıkarmışlardı ama nasıl çıkardıklarını göstermediler. Siz biliyor musunuz? Bir de orayı çıkarmadan öndeki toz filtresini nasıl temizleyebilirim?

Kimse Power Boost'un kasasını önermedi. Ben PC toplarken Power Boost kasa kullanmayı düşünüyordum :) . Markanın kasaları mı kötü neden önermiyorsunuz?

Kasanın durumuna göre değişir. İçin de fazla toz tutan bir kasa değil. Ama dış tarafını haftalık temizleyebilirsin. Dış filtreler baya bir toz alıyor havayı içeri çektiği için.

Kasanın durumuna göre değişir. İçin de fazla toz tutan bir kasa değil. Ama dış tarafını haftalık temizleyebilirsin. Dış filtreler baya bir toz alıyor havayı içeri çektiği için.
Peki hocam ön toz filtresini nasıl çıkaracağım üstteki mıknatıslı direk söker yıkarım ama öncekini nasıl yapacağım?

@KABAMSI hocam merak ettiğim birşey var benim anakartım MSI B150M Bazooka güç kaynağım Dark Force 600W(DKPS600S1). Her fan için ayrı ayrı 5 tane kablo mu var? Yani güç kaynağımda 3 adet molex çıkışı var yeter mi? Ayrıca Anakartta 2 adet Fan takılma yeri var yeterli olur değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı