Dark N10 vs Zalman Z3 Plus

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu ikisi arasında kaldım arkadaşlar. İkisinin de görüntüsü çok şık aslında ama Dark N10 1 adım daha önde. Yan paneli camı geniş ve kabloları içerisinde olmadığı için içerisi çok sade gözüküyor.

Fan konusunda Dark N10 5 vs Zalman Z3 Plus 4 oluyor ama ses konusunda durumlar nasıl ? Kasa içi soğutma durumu hangisinin daha iyi ? Veya başka alternatif olarak önerebileceğiniz bunlardan daha iyi kasa var mı? Bide karar verirsem Dark N10 almaya Zalman ZM600 LX PSU düşünüyorum. Bununla beraber bi sıkıntı, uyumsuzluk çıkarır mı ? İçerisine sığar mı ? PSU güçlü ve sessiz bir PSU mu ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüş olarak olsun, öndeki fanın kırmızı ledli olup diğerlerinin normal fan olması olsun (Dark kasanın ledleri hoş değil bence), siyah - kırmızı kombinasyonu olsun oldukça hoş. Kasa mevzusu biraz da kişisel zevkle ilgili.

Görünüş olarak olsun, öndeki fanın kırmızı ledli olup diğerlerinin normal fan olması olsun (Dark kasanın ledleri hoş değil bence), siyah - kırmızı kombinasyonu olsun oldukça hoş. Kasa mevzusu biraz da kişisel zevkle ilgili.

Bilmiyorum da dark n10 kafama daha çok yattı aslında. Z3 Plus'dan iyi midir?

Arkadaşında dediği gibi kişisel tercihe kalıyor sorduğun soru ama ben Dark N10 kullanıcısı olarak gayet memnunum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı