Dark RGB Fan Alınır Mı?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kasamda 1 adet fan bulunuyor. Bu ve işlemci fanı aşırı yüksek devirde çalışıyor ve beynim bunu kaldırmıyor. Kasamın 8 adet fan desteği bulunmaktadır.
Dark 2x12cm Ultra Bright RING RGB LED Fan, + 1xRGB LED Şerit, + Uzaktan Kumanda RGB LED Kit (DKCKRGB02)

Bu linkteki fanlar alınır mı? Başka bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz RGB fan var mı acaba? Yanına 2 adet daha alacağım toplam 4 tane yani.

Diğer soruma gelecek olursak hangi yerlere fan takmam soğutma konusunda daha etkili olur? Aşağıya görseli bırakıyorum.

5cc41df9efc61.jpeg

İlk aldığım sistemin kasası Corsair'di. Hem pahalı hemde 1 adet fan ile geliyor. Onu satıp Dark Sentinel kasa satın aldım. Şuan Dark marka kasa ve Dark marka fan kullanıyorum. Performansından ve malzeme kalitesinden memnunum. Hatta daha önce Dark N5 kullandığım için yeni kasamı alırken benzer birşey olarak Zalman N3 tercih ettim fakat Dark N5 kalitesini göremedim. Tekrar Dark N5 aldım. Dark N10 Advanced, Sentinel ve 2 adet N5 olmak üzere toplamda 4 adet dark kasa kullandım memnunum.

Biri altın diğeri kağıt değil yani. Şahsen fiyatı daha uygun, görsel olarak daha güzel görünen ve içinde daha çok fan gelen kasayı Corsair, Cooler Master vb. markalara tercih ederim.

150 TL'ye 4 fan alabilecekken 100 TL'ye 1 fan almak mantıksız geliyor bana.
Dostum fan kalitesi belli oluyor işte o zaman. 150 TL'ye aldığın 4 fan ne kadar tatmin eder? Sessiz bir ürün istiyorsan RGB'den önce sessizlik önceliğin olmalı.

Fiyatı daha uygun sessiz çalışan başka tavsiyeniz var mı acaba?
Aklımda bu kalmış başka model hatırlamıyorum. Ama fan alacaksanız Noctua, Akasa, Corsair ve Cooler Master gibi markalara bakmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı