Aigo RGB Fan Alınır mı?

Merry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Başlıkta bahsi geçen markanın, DR12 Modeli, C3 Modeli ve 3 alternatifim daha iyileri varsa tabii ki link ile beraber belirtin lütfen. Aralarında dönme hızı ve çalışma sesi dışında fark var mı? Ben bilemedim bir de danışmak istedim, kullanan varsa yorumlarını da dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta bahsi geçen markanın, DR12 Modeli, C3 Modeli ve 3 alternatifim daha iyileri varsa tabii ki link ile beraber belirtin lütfen. Aralarında dönme hızı ve çalışma sesi dışında fark var mı? Ben bilemedim bir de danışmak istedim, kullanan varsa yorumlarını da dinlemek isterim.
Şahsen kullandım diyemem ama bir müşterime bilgisayar toplarken bu fanı da görmüştüm ve takmıştım sessiz ve iyi bir fan açıkçası tavsiye ederim

Kesinlikle alınır. DR 12 PRO modelini kullanıyorum çok sessiz ve Aura desteği bile var ayrıca RGB modları çok kaliteli. Sosyal de DR 12 ve DR12 PRO modellerinin incelemesi var.

Kesinlikle alınır. DR 12 PRO modelini kullanıyorum çok sessiz ve Aura desteği bile var ayrıca RGB modları çok kaliteli. Sosyal de DR 12 ve DR12 PRO modellerinin incelemesi var.
Merhaba bende dr12 ile pro modeli arasında kaldım. Çok araştırdım fakat karşılaştırma videosu bulamadım. Bu iki model arasında ne fark var ? Animasyon kalite farkı var mıdır? Asus Crosshair Vi Hero kullanıyorum aura desteği var ama uyum sağlar mı sizce?

Merhaba bende dr12 ile pro modeli arasında kaldım. Çok araştırdım fakat karşılaştırma videosu bulamadım. Bu iki model arasında ne fark var ? Animasyon kalite farkı var mıdır? Asus Crosshair Vi Hero kullanıyorum aura desteği var ama uyum sağlar mı sizce?
IMG_1355.jpg
IMG_1358.jpg
IMG_1361.jpg

Dostum ben Xigmatek 3'lü set aldım. Çok memnunum belki yüzlerce modu var kumandası vs. çok kullanışlı. Diğer ürünlerden vazgeçip bunu aldım.

Dosya Ekleri

• IMG_1360.jpg
    IMG_1360.jpg
    470,4 KB · Görüntüleme: 70
Aura desteği varsa uyum sağlarlar. C serisi ile DR serisinin farklarını bende bilmiyorum.

merhaba bende A3 modeli var asus aura programı ile nasıl çalıştırabilirim. anakart ve ekran kartımın rgbleriyle sekronize bir şekilde çalışıyor fakat kasa fanlarım aigo a3 ler 3 tane var bunları nasıl hepsi ile birbirne sekronize bir şek,ilde çalıştırabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı