Dark Souls 2 soft olmayan sürümü için Türkçe yama var mı?

Ember Moon

Decapat
Daha fazla  
Dark Souls 2 soft versiyonu çok pahalı diye eski sürümünü aldım ama bir türlü Türkçe yama bulamadım. Var mı bulabilen?

Scholar of the First Sin sürümü olmadan yama seçenekleriniz çok kısıtlı. Şu konuda normalde hiçbir şekilde güvenli olmayan bir sitede paylaşılmış, forumdan Karşıt Madde hocam "yama benim, KB'ına kadar aynı, güvenilir" dediği için bi' bakabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, forumdaş hocamdan ne kadar tereddüt etmesem de sitenin kendisi diğer yamaları açısından ve genel olarak hiç güvenli değil. İndirmek istiyorsanız indirdikten sonra VirusTotal'den geçirin ve arka planda çalışan aktif, kaliteli bi' antivirüsünüz olsun.

SotFS alma şansınız olursa Anonymous ya da forumda paylaşılan Phanmetal'a ait makine çeviriye bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Scholar of the First Sin sürümü olmadan yama seçenekleriniz çok kısıtlı. Şu konuda normalde hiçbir şekilde güvenli olmayan bir sitede paylaşılmış, forumdan karşıt madde hocam "yama benim, KB'ına kadar aynı, güvenilir" dediği için bi' bakabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, forumdaş hocamdan ne kadar tereddüt etmesem de sitenin kendisi diğer yamaları açısından ve genel olarak hiç güvenli değil. İndirmek istiyorsanız indirdikten sonra VirusTotal'den geçirin ve arka planda çalışan aktif, kaliteli bi' antivirüsünüz olsun.

Sotfs alma şansınız olursa Anonymous ya da forumda paylaşılan Phanmetal'a ait makine çeviriye bakabilirsiniz.

Hocam RAR dosyasında şifre var. Giremiyorum VirusTotal'de RAR olarak mı atmam lazım içindeki dosyaları mı?

@Karşıt Madde hatırlıyorsa cevaplayabilir belki hocam, sitede yazmamışlar çünkü. Kontrol etmemem benim hatam, boşuna zaman kaybı oldu sizin için.
RAR dosyasının kendisinin VirusTotal sonucu temiz, yine de ilk mesajımda site hakkında bahsettiğim şeylerden dolayı "güvenli" diyesim gelmiyor. Hocam şifreyi hatırlayabilirse ve dosyayı çıkartabilirseniz exe dosyasını çalıştırmadan tarattığınızda daha kesin bi' sonuca varabilirsiniz.

Scholar of the First Sin sürümü olmadan yama seçenekleriniz çok kısıtlı. Şu konuda normalde hiçbir şekilde güvenli olmayan bir sitede paylaşılmış, forumdan karşıt madde hocam "yama benim, KB'ına kadar aynı, güvenilir" dediği için bi' bakabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, forumdaş hocamdan ne kadar tereddüt etmesem de sitenin kendisi diğer yamaları açısından ve genel olarak hiç güvenli değil. İndirmek istiyorsanız indirdikten sonra VirusTotal'den geçirin ve arka planda çalışan aktif, kaliteli bi' antivirüsünüz olsun.

Sotfs alma şansınız olursa Anonymous ya da forumda paylaşılan Phanmetal'a ait makine çeviriye bakabilirsiniz.

Anlaşılan eski sürümün Türkçe yamasını bulamıyacağım soft versiyonu için yapılan yama korsanda çalışır mı bilginiz var mı?

Oyunun güncel "1.02 (Calibrations 2.02)" sürümünü bulabilirseniz büyük ihtimalle çalışır hocam. Phanmetal makine çevirisinde 1.02 olduğu ekran görüntülerinde yazıyor ve şu konuda kendisi de doğrulamış. Anonymous sürüm belirtmemiş ama en güncel sürüm 1.02 olduğu için bana kalırsa çalışacaktır.
Korsana destek forum kurallarınca yasak olduğu için link vermem doğru olmaz, ama indireceğiniz kaynakta oyun sürümünün 1.02 olduğundan emin olun. Yabancı kaynaklarda daha kolay bulursunuz diye düşünüyorum, Reddit'te r/CrackWatch üzerindeki "Beginners Guide to CrackWatch" konusunda güvenilir site ve repack yapımcılarına bakabilirsiniz, oyun sürümünün 1.02 olmasına yine dikkat edin.

Oyunun güncel "1.02 (calibrations 2.02)" sürümünü bulabilirseniz büyük ihtimalle çalışır hocam. Phanmetal makine çevirisinde 1.02 olduğu ekran görüntülerinde yazıyor ve şu konuda kendisi de doğrulamış. Anonymous sürüm belirtmemiş ama en güncel sürüm 1.02 olduğu için bana kalırsa çalışacaktır.

Korsana destek forum kurallarınca yasak olduğu için link vermem doğru olmaz, ama indireceğiniz kaynakta oyun sürümünün 1.02 olduğundan emin olun. Yabancı kaynaklarda daha kolay bulursunuz diye düşünüyorum, Reddit'te r/crackwatch üzerindeki "beginners GUI'de to crackwatch" konusunda güvenilir site ve repack yapımcılarına bakabilirsiniz, oyun sürümünün 1.02 olmasına yine dikkat edin.

Tamamdır çok teşekkür ediyorum elinize sağlık.

Geri
Yukarı