Çözüldü Dark Souls 2 sotfs Aldia görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Dark Souls 2 Scholar of the First Sin'in DLC Boss'u olan aldia yani Scholar of the First Sin ile 3 farklı yerde karşılaştım, öncelikle the Rotten'ı kestikten sonraki odada, ikincisi undead Crypt'te ve son olarak da Dragon Shrine'da karşılaştım. Undead Crypt ile Dragon shrine bölgelerinde bana seçimin ne dediğinde her iki haritada da evet seçeneğini seçtim. The Rotten'ı kestikten sonra herhangi bir seçenek sunmamıştı diye hatırlıyorum. Oyunu tam anlamıyla bitirmeme son 3 boss kaldı. Vendrick, ancient Dragon ve Scholar of the First Sin. Yardım ederseniz çok sevinirim, bu arada aldia (Scholar of the First Sin)'nın throne of Want'da olduğunu biliyorum şimdiden teşekkürler. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aldia ile savaşabilmen için Nashandra'dan önce Vendrick'i öldürmen gerekiyordu. Aldia savaşının tek şartı bu diye hatırlıyorum Vendrick'i öldürmediğin için Aldia ile savaşamıyorsun şu an.

Şu durumda Aldia ile savaşmak istiyorsanız önce Vendrick'i öldürün, sonra Throne of Want bosslarının yeniden gelmesi için Bonfire Ascetic kullanın; bu işlem Throne Watcher ve Throne Defender bosslarını da tekrar kesmenizi gerektirir. Bu sayede tekrar Nashandra ile savaşabilirsin. Nashandra'yı kestikten sonra da Aldia gelir bu sefer.
Vendrick'i öldürmeniz gerek Nashandra'dan önce.

Yani öyle diye aklımda kalmış en azından. Uzun zaman oldu.

Aldia ile savaşabilmen için Nashandra'dan önce Vendrick'i öldürmen gerekiyordu. Aldia savaşının tek şartı bu diye hatırlıyorum Vendrick'i öldürmediğin için Aldia ile savaşamıyorsun şu an.

Şu durumda Aldia ile savaşmak istiyorsanız önce Vendrick'i öldürün, sonra Throne of Want bosslarının yeniden gelmesi için Bonfire Ascetic kullanın; bu işlem Throne Watcher ve Throne Defender bosslarını da tekrar kesmenizi gerektirir. Bu sayede tekrar Nashandra ile savaşabilirsin. Nashandra'yı kestikten sonra da Aldia gelir bu sefer.

Son düzenleme:
Çözüm

Anladım çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı