Dark Souls 2'ye başlamak için tavsiye

Almıştım zaten başladım oynamaya da öldükçe Max canım mı azalıyor bana mı öyle geldi?

Öldükçe hollow oluyorsun kaskını çıkardığında yüzünün yeşil olduğunu farkedersin. Hollow oldukca maksimum can seviyen belirli bir miktara kadar azaliyor. Ve sen öldükçe düşmanlar güçleniyor ölmemeye özen göster. Human effige(yanlış yazmış olabilirim) eşyasını kullandığında tekrar insan oluyorsun. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin. Ancak kilit noktalari sorma istersen kesfederek bulursun senin için daha iyi olabilir.

Öldükçe hollow oluyorsun kaskını çıkardığında yüzünün yeşil olduğunu farkedersin. Hollow oldukca maksimum can seviyen belirli bir miktara kadar azaliyor. Ve sen öldükçe düşmanlar güçleniyor ölmemeye özen göster. Human effige(yanlış yazmış olabilirim) eşyasını kullandığında tekrar insan oluyorsun. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin. Ancak kilit noktalari sorma istersen kesfederek bulursun senin için daha iyi olabilir.
Çok teşekkürler. :D

Oyuna alıştıktan sonra bir zorluğu kalmıyor. İlk başta kontrollere alışman gerek sadece. Oyunun başında level kasmak için last giant bossunun önüne sing atabilirsin bu sayede başka oyuncuların boss kesmesine yardımcı olur ve XP kasarsın.
(Rehber) Dark Souls şu rehber yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı