Dark Souls 3 5. Boss'u kestikten sonra takıldım

2. Dünya derken neyden bahsettiginizi anlayamadim ama benim soul kasma yerim her zaman Anor Londo bonfire'inin hemen onundeki 2 Silver Knight'i kesmek oluyordu. Ayrica bir aralar sadece insanlarin Aldrich'i kesmelerine hardim ederken Tears of Denial kullaniyordum, garibim Alrdich hicbir sey yapamadan oluyordu cok guzel soul kasiyordum. Dancer hic kolay bir boss degil, hareketlerini kestirmek cok zor ve diger bosslardan farkli hareket ediyor. Ama hareketlerine cokca alistiktan sonra (30'a yakin kez bitirdim oyunu) daha Vordt'u kesmeden once Dancer'i kestigim oldu. Hatta son 2 oynayisimda Dancer, Dragon Slayer Armor ve Ocerios'u sirasiyla 2,3 ve 4.bosslar olarak kesmistim. Sadece level kasarken silahlarin Scale'larina dikkat etmelisiniz. Ben cana verdigim leveli hep mumkun oldugunca az tutup hangi silahi genel olarak kullanmak istiyorsam ona level abaniyordum. Mesela Farron Swamp'ta bulunan Greatsword ile build yaparken sadece silahi kullanmami saglayacak kadar Dex verdiktennsonra 66 level basmistim STR'ye.
Hocam 2. dünya derken şu 2. bossu kestiğimizde çıkan bonfirenin orayı kastetmiştim,ordaki 4 şovalyeyi kesip 2dk de 3000 souls kasıyorum şuanlık elimdekilerle bu.Hocam bu kılıçları nerden geliştireceğiz birde? Yine şu Frelink'daki abladanmı yoksa başka birisindemi? Şu Abyss'i de kestim biraz önce,azıcık souls kasıp staminamı arttırdım,1 de ember basınca yok ettim.

Hocam 2. dünya derken şu 2. bossu kestiğimizde çıkan bonfirenin orayı kastetmiştim,ordaki 4 şovalyeyi kesip 2dk de 3000 souls kasıyorum şuanlık elimdekilerle bu.Hocam bu kılıçları nerden geliştireceğiz birde? Yine şu Frelink'daki abladanmı yoksa başka birisindemi? Şu Abyss'i de kestim biraz önce,azıcık souls kasıp staminamı arttırdım,1 de ember basınca yok ettim.
Kiliclari oradaki demirci Andre'den gelistireceksiniz.

Kiliclari oradaki demirci Andre'den gelistireceksiniz.
Hocam oraları geçtim şu catacombstaki dev bossu da geçtim fakat ordan sonraki dünyada daha moblarda zorlanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu attığım videoda 2:36:37'de arkadaş eline satır benzeri birşey almış güçlüye benziyor fakat nasıl aldığını göstermemiş o nasıl alınıyor biliyormusunuz? Çok rahatsız ettim fazla soru sordum biliyorum fakat oyunu ilk defa oynuyorum hiç bir bilgim yok daha önce souls serisine giriş bile yapmadım,aldığımda büyülendim fakat gizemlerinden dolayı biraz sinirleniyorum.Örneğin Farron Keep'i geçince merdivenden bir kurtun yanına çıkıyorduk orada gizli duvar varmış.Yani ben nereden bilebilirim ki :D umarım size rahatsızlık çektirmiyorumdur.

Geri
Yukarı